Oto ekspertiz raporu hazırlanırken bilgisayar ortamında yazılımsal bir veri alınarak gerçekleşmektedir. İkinci el araç satın alırken parça değişimi, boya kontrolü, hava yastığı kontrolü vb. araç hakkında A’dan Z’ye oto ekspertiz yapılmaktadır. TSE 13805 belgesine sahip oto ekspertiz firmalarında bu işlemi yaptırmalısınız.

Oto Experim olarak %100 garantili oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Oto Ekspertiz sektöründe var olduğu lokasyonlarda lider olan markamız altında gerçekleşen oto ekspertiz hizmeti yüksek teknolojik ekipmanlar ve işinde usta olan personeller tarafından gerçekleştirilmektedir.

Teknolojinin hızla gelişmesinden kaynaklı firmamız olarak hem inovasyon çağına doğru bir doğru adım atmak hemde oto ekspertiz yaptıracak müşterilerimize en iyi oto ekspertiz raporunu garantili oto ekspertiz yaparak sağlamaktayız.

Oto ekspertiz işinde uzman olan personellerimiz ve cihazlarımızın yapılan kontroller eşliğinde test edilen ve incelenen aracın alıcı ve satıcı tarafından tarafsız bir şekilde iş planlaması yapılarak oto ekspertiz raporu hazırlamaktayız.

İkinci El Oto Ekspertizin Önemi

Oto Experim olarak alıcı ve satıcının arasındaki güvenliği ve garantili oto ekspertiz hizmetini sağlamaktayız. Aynı zamanda ikinci el alım satım konusunda da fazlasıyla önemli ve gerekçeli bir iş birliktelik dahilinde tüketicimizin yanındayız. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda doğru ve kesin çözümler ile beraberinde oto ekspertiz yapmaktayız.

Oto Experim hizmet standartları kapsamında yapılacak tüm oto ekspertiz raporu dahilinde her bütçeye ve her duruma uygun oto ekspertiz fiyatlarını detaylı bir şekilde oto ekspertiz fiyatları sayfamızdan ziyaret edip inceleyebilirsiniz.

İkinci el araç alım satımda alacağınız arabanın daha sonradan size sorun vb. bir durum yaratmaması adına tamamen tarafsız bir şekilde oto ekspertiz raporu sunmak bizim için onur taşımaktadır. Mutlu müşteriler dahilinde sektörün getirdiği gerekçeler doğrultusunda var olduğu lokasyonlar da en iyi oto ekspertiz firması olarak karşınızda olmanın sevinci ve gururunu taşımaktayız.

Öncelik olan sizin güveniniz doğrultusunda başarılı ve emin adımlar doğrultusunda lokasyonlarımızda en iyi oto ekspertiz hizmeti vermek hem bizi hemde müşterilerimizi mutlu ettikçe başarımızın ve marka değerimizin sağladığımız hizmetler doğrultusunda güvenini ve garantisinden emin olmaktayız.

Oto Experim
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Oto Experim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
07:59
×
Whatsapp