Experim Club Nedir?

Herkesin üye olarak çok çeşitli avantajlardan yararlanabildiği sadık müşteri programıdır. Ücretsiz üye olduktan sonra Experim Club üyeleri kendilerine tanımlanan avantajları yıl içerisinde diledikleri zaman kullanabilirler.

Avantajları Nelerdir?

Experim Club; üyelerine, birbirinden özel ayrıcalıklar sağlamaktadır. Satın alım öncesinde aracın 5664 hasar kaydını, değişen parça sorgusu, km kontrol bilgisini, borç bilgisini, piyasa satış durumunu, piyasa fiyat bilgisini, teknik özellik karşılaştırmalarını ve aracın kronik arızaları olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz tüm soruların tek bir platformda cevap verdiği yepyeni kullanıcı dostu bir programıdır. Satın alım sürecinden sonra ise aracınızın arıza durumlarında üyelerimize tanımlanan, yol yardım, konaklama, çekici ve yola devam ikame araç hizmetlerimizi bir yıl içerisinde diledikleri zaman kullanabilirler.

Üyelik Ücretli Mi?

Experim Club üyesi olmak tamamen ücretsizdir. Club üyesi olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Üye olmanız için gereken tek şey üyelik formunu doldurmak.

Nasıl Üye Olurum?

Experim Club'a üye olmak çok kolay! Hemen 3 adımdan oluşan ÜYELİK FORMUNU doldurun, ayrıcalıkların tadını çıkarın.

Sadakat İndirimleri mi Nasıl Kullanırım?

Experim Club üyelerine, yıl içerisinde çeşitli kampanyalar yapılacak ve bu kampanyalarımızdan sadece aktif olan üyelerimiz yararlanacaktır.

2. El Araç Danışmanlığı Nedir?

Experim Club üyelerine ücretsiz olarak 2. El araç danışmanı atanmakta ve almak istediğiniz aracın satın alım öncesi piyasa değerini, piyasa satış durumunu danışmanımız tarafından öğreneceksiniz ve zarara uğramadan araç sahip olmanızı sağlamayacaktır.

HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OL.

EXPERİM CLUB ÜYELERİNE ÖZEL

- Ücretsiz ekspertiz raporu sorgulama

- https://www.otoexperim.com/ fiyatlarımızdan indirimli yararlanma

- Ücretsiz ekspertiz ve garanti çekilişleri (Ekspertiz ve Garanti sayfasının linkleri)

- 2. El araç satın alım danışmanlığı

Whatsapp