Hakkımızda

OtoExperim, teknik ekipmanları vasıtası ile ikinci el araçların, daha evvel yaşamış olabileceği kaza ve arıza durumlarını test ederek tüm detayları ile oto ekspertiz raporu sunan, başka hiç bir kuruluşa bağlı olmayan tarafsız, bağımsız ve gerekli tüm donanımlara sahip oto ekspertiz kuruluşudur.

İstanbul ili içerisinde faaliyete gösteren OtoExperim yerli ve ithal araçların alım – satım öncesi ekspertiz işlemini bağımsızlık ve tarafsızlık ilkesiyle güvenilir bir şekilde yerine getirmektedir.

OtoExperim, en yeni teknolojiye haiz donanımlara sahip bir kuruluştur ve Bakırköy ilçesinde faaliyet göstermektedir.

OtoExperim bünyesinde kullanılan tüm cihazlar TÜV, TSE, ISO ve CE sertifikaları ile belgelendirilmiş olup çalışan teknisyenlerin tamamı da gerekli belgelere sahip personellerdir.

OtoExperim hem alıcı hem de satıcıya eşit mesafededir. Dolayısı ile hiç bir kuruluş ya da araç satış firması ile anlaşması yoktur.

OtoExperim’in uzmanlığı yalnızca otomobil ekspertizi ile sınırlıdır. Araçların ekspertiz, test ve muayenelerini yapar ve raporunu sunar.

OtoExperim’de gerçekleştirilen tüm testlerin hata payı sıfıra yakındır ve yapılan kontroller tüm detayı ve pc ortamındaki teknik veriler ışığında raporlanır. Araç sahibi, ilgili konular hakkında uzmanlarımızca bilgilendirilir.