Oto Experim, teknik ekipmanları vasıtası ile ikinci el araçların, daha evvel yaşamış olabileceği kaza ve arıza durumlarını test ederek tüm detayları ile garantili oto ekspertiz raporu sunan, başka hiç bir kuruluşa bağlı olmayan tarafsız, bağımsız ve gerekli tüm donanımlara sahip oto ekspertiz kuruluşudur.
2012 yılında kurulmuş olan Oto Experim sizlere sağlamış olduğu oto ekspertiz tecrübesi ile oto ekspertiz sektöründe bulunduğu lokasyonlarda lider marka stratejisi içerisinde yer almaktadır.
Hedefimiz doğrultusunda uyguladığımız stratejik kararlar neticesinde şubeleşme alt yapımız sayesinde büyüyen Oto Experim oto ekspertiz sektöründe öncü ve lider bir marka durumu içerisindedir. Artan şube sayımız dahilinde tamamen müşteri memnuniyeti odaklı iş planlaması gerçekleştirilip en önemli şirket politikamız ise ayrıcalıklı hizmet doğrultusunda %100 GARANTİLİ oto ekspertiz raporu üretmekteyiz.

thumb

OtoExperim, en yeni teknolojiye haiz donanımlara sahip bir kuruluştur ve Bakırköy ilçesinde faaliyet göstermektedir.

OtoExperim bünyesinde kullanılan tüm cihazlar TÜV, TSE, ISO ve CE sertifikaları ile belgelendirilmiş olup çalışan teknisyenlerin tamamı da gerekli belgelere sahip personellerdir.

OtoExperim hem alıcı hem de satıcıya eşit mesafededir. Dolayısı ile hiç bir kuruluş ya da araç satış firması ile anlaşması yoktur.

Whatsapp