Oto Experim Bayilik
Oto Experim ile kazanma sırası sende.

Bulunduğun lokasyonlarda lider markamızın bayisi ol. Güçlü markamızı şehrinde temsil et.

BAYİLİK BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN.

Oto Ekspertiz Bayilik

Oto Experim olarak Türkiye genelinde ikinci el araçların alım satım konusunda yaşadığı sıkıntıların içerisinde güvenilir ve tarafsızlığımızı koruyarak vatandaşların her zaman arkasında duran bir yapımız mevcuttur. Oto Ekspertiz sektöründeki yerimiz oldukça önemli ve lokasyonlarımızda en güçlü oto ekspertiz firması olmanın gururunu yaşamaktayız. Oto Experim oto ekspertiz bayiliğini almak isteyen girişimcilerin açacakları lokasyon ve iş potansiyeli olarak bilmesi gereken önemli hususlar mevcuttur. Oto Experim olarak bir girişimcinin sektör ile alakalı cevaplaması gereken soruları sizlere sıralamak istedik.

Kabiliyetiniz

  •  Oto Ekspertiz sektöründe tecrübeniz var mı?
  •  Oto Ekspertiz içi teknik donanıma sahip misiniz?
  •  İşinizde sizi doğru bir çalışma standardına kavuşturacak ( idari, personel yönetimi, evrak takibi vb. ) opsiyonlarına sahip misiniz?

Tecrübeniz

  •  Benzer bir iş tecrübeniz ( otomotiv ) mevcut mu?
  •  Geçmiş dönemde kendi iş yeriniz yada yöneticilik durumu içerisinde bulundunuz mu ?

Çevresel Faktör

  •  Otomotiv sektörü ile alakalı işletmenizi tavsiye edebileceğiniz potansiyel bir çevreniz mevcut mu?
  •  Oto Ekspertiz sektöründen kazanmayı beklediğiniz ortalama aylık meblağ ne kadar olarak düşünüyorsunuz? Mevcut açacağınız oto ekspertiz işletmesi tek gelir kaynağı mı yoksa farklı bir işlerinizde mevcut mu?

Oto Experim Bayilik Sistemi

Oto Experim girişimcileri oto ekspertiz sektöründe kalıcılık sağlaması ve doğru bir işletme olarak ilerleyebilmesi adına şirket politikamız olan tarafsız ve güvenilir bir hizmet içerisinde şubeleşme alt yapımıza katılım sağlayabilmektedir. Oto Experim tarafından A’dan Z’ye kurumsal bir kimlik çalışması yapılarak şubeleriniz mimari, teknik personel, yüksek teknolojik cihazların kurulumuna kadar güvencemiz altındadır.

icon

Başarılı ve Erdemli bir kişi
herkesin gördüğünü görüp karışmayan ancak
kimsenin düşünmediğini ve görmediği
konuları düşünen ve
bunları icra eden kişidir.

Orhan Ağca

Tecrübe ve Güven Oto Experim Ailesine Hoşgeldiniz.

Bayilik Şartları

Bulunduğu Lokasyonlar da Lider Marka OTO EXPERİM Yepyeni Bir Fırsat Sunuyor.

KAZANANLAR KOLTUĞUNA OTURMAYA HAZIRMISINIZ!

TSE 13805 Oto Experim Yetkili Oto Ekspertiz merkezi sahibi olun.

Türkiye’de ikinci el pazarında ve satıș ișlemlerinde yașanan riskleri en aza indirmek üzere yola çıkan tüm marka ve model araçların alım satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ve tarafsızlık ilkesiyle son teknoloji cihaz ve ekipmanlarla gerçekleștirmektedir. Tarafsız hizmet anlayıșı ve mükemmelliyetçi yaklașımı ile araç alım satımlarında yașanan problemleri çözmek ve insanların aracını bilerek almasını ve satmasını sağlamaktadır. 2.el profesyonel oto ekspertiz hizmetleri dahilinde 7.500 m2 kapalı, 3.500 m2 açık alan olmak üzere 120 kișilik personeli ile dev bir aileyiz. Mekanik, kaporta ve elektronik branșlarında interaktif olan tecrübeli, donanımlı ve eğitimli personeli ile oto ekspertiz sektöründe söz sahibi olmaya devam etmektedir.

Bu Ayrıcılığa Sizde Davetlisiniz.

Her geçen gün müșteri portföyü artan, bulunduğu lokasyonlarda lider olan kurumumuzda sizleri de aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır. Sektörde rakipsiz hizmet anlayıșı sunan; kurumunuza sunacağı bayilik fırsatlarını daha detaylı anlatmak için merkez șubemizde ağırlanmak üzere tesisimize davetlisiniz.

Birlikte çalıșabilmek dileklerimizle.

Oto Experim Satış ve Pazarlama Departmanı
BİLUN KURTAY
0546 513 9678

Bayilik Sunum Dosyası İçin TIKLAYINIZ.

Oto Experim Bayi Kurulumu

Bayilik başvurusu yapan girişimcinin doldurmuş olduğu form ile sürecimiz başlamaktadır. Girişimciye oto ekspertiz bayiliğini hakkındaki yatırımlarımız ve gelecekteki planlarımız hakkında veriye dayalı fizibilite raporu sunulur. Girişimci ile Oto Experim Satış Pazarlama Müdürü ile öngörülen lokasyon ziyareti yapılarak fiziki keşif ve yatırım bütçesi detaylandırılır. İki tarafında onay vermesi durumunda yasal bayilik sözleşmesi noter huzurunda imzalanır. Ziyaret edilen lokasyondaki dükkan en az 200m2 ve üzeri alanlar için şube açılımı gerçekleştirilir. Girişimci Oto Experim Satış Pazarlama Müdürü ve Mimar tarafından Oto Experim konsepti iç ve dış cephe proje tabanlı çizilir.

Yapılan şube açılışı ile birlikte Oto Experim oto ekspertiz yetki belgesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Ağca tarafından Girişimciye takdim edilir. 
Oto Experim ile beraberinde merkez şubemizde eğitimlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren tecrübeli oto ekspertiz ustalarına Oto Experim sertifikaları verilir.
Açılmış olan şubenin tüm dijital pazarlama metriklerini merkez şubemizdeki bilgi işlem daire başkanlığı tarafından gerçekleştirilir.
Açılış yapılan şubenin yapılan yatırım doğrultusunda girişimciye geri dönüş süresi ortalama 16 – 24 ay içerisindedir.

Oto Experim Satış ve Pazarlama Müdürlüğü

Yılların Ustalığı ve Yılların Tecrübesi

Neler Yapıyoruz?
thumb

Bayilik Formu

Aşağıdaki formu doldurarak bayilik başvurusu yapabilirsiniz.


Whatsapp