Yenibosna oto ekspertiz firmaları arasında önemli bir yere sahip olan Oto Experim, profesyonel ve kaliteli ekipmanlar, profesyonel ve alanında uzman ekibi ile oto ekspertiz hizmeti sunuyor.

Yenibosna oto eksper servisi OtoExperim, alacağınız araç daha evvel herhangi bir kazaya karışmış mı? boyası orjinal mi? motoru ne durumda? gibi sorularınızın tümüne yanıt veren bir sistem olan Oto Ekspertiz hizmetlerini bağımsız ve garantili olarak sizlere sunuyor.

YENİBOSNA OTO EKSPERTİZ FİYATLARI

Yenibosna oto ekspertiz firmaları arasında en uygun fiyatlarla bağımsız ve garantili oto ekspertiz raporu sunan firmamız OtoExperim ile aldığınız aracı 1 yıl boyunca 15.000 km yol gitmeyi garantilemiş olursunuz.

Oto ekspertiz raporuna değerinden fazla ödeme yapmamak için Oto Experim'e gelin. Yüzlerce otomobilin bir günde test edildiği oto test parkurunda yeni alacağınız aracı test edelim. Aracın değerini kazasına, hasar durumuna kendiniz belirleyin.

Oto Ekspertiz

Yenibosna 2023 oto ekspertiz fiyat listemizi görmek için hemen buraya tıklayabilirsiniz.

Hemen randevu alarak beklemeden oto ekspertiz raporu almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Raporunuz sonrası sunduğumuz ayrıca bir hizmet olan anında noter hizmeti ve cafe hizmetleri ile devir işlemleri tamamlanmış olur.

ÇÜNKÜ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ..

TÜM ŞUBELER
Whatsapp