Oto Experim Sultanbeyli şubesi Türkiye’nin en gelişmiş oto ekspertiz test parkuru sahiptir. Oto Experim Sultanbeyli oto ekspertiz şubemiz olarak 2020 yılında hizmete girmiştir. Oto Experim İkinci el araç alım satım konusunda tarafsızlık ve güven konusunda vatandaşların her koşulda yanında duran bir firma alt yapısı ile sizleri karşılamaktayız. İkinci el araçların alım satım işlemi sırasında kesinlikle oto ekspertiz yaptırılmalıdır. Oto ekspertiz raporu verecek olan firmanın TSE 13805 hizmet yeterlilik belgesi sahibi olmasına dikkat ediniz. Oto ekspertizde en önemli unsur güven ve tarafsızlıktır.

SULTANBEYLİ OTO EKSPERTİZ FİRMASI

Sultanbeyli oto ekspertiz firması Oto Experim ile aldığınız ikinci el aracı garantili oto ekspertiz raporumuz ile kendinizi garanti altına alabilmektesiniz. Oto Ekspertiz raporumuz doğrultusunda 3 Ay veya 5.000 kilometre boyunca araç garantinizi Oto Experim olarak vermekteyiz.
Türkiye’nin en gelişmiş oto ekspertiz test parkuruna sahip olan Sultanbeyli oto ekspertiz aracınızı güven ve tecrübe ile oto ekspertiz yapmaktadır. Bulunduğumuz lokasyonlarda lider marka olarak tarafsız bir şekilde oto ekspertiz yapmaktayız. Sultanbeyli oto ekspertiz şubemizdeki yüksek teknolojik cihazlar ve tecrübeli oto ekspertiz ustaları ile hizmet vermekteyiz. Oto ekspertiz raporumuz dahilinde alıcıların satın aldıkları araçların geçmişinden gelen tüm durumları öğrenmeye hakkı vardır. Yapılan oto ekspertiz kontrolleri ile satın alınan araç daha önce kazası var mı, parçası değişmiş mi, airbag değişmiş veya patlamış mı vb. birçok detaya direk olarak bakılarak Sultanbeyli oto ekspertiz şubemiz tarafından kontrol edilmektedir.
Sultanbeyli oto ekspertiz Oto Experim şubemizde siz kafemizde otururken aracınızı oto ekspertiz ustaları tarafından raporlanırken izleyebilir. Sultanbeyli oto ekspertiz Oto Experim’de internet sitemizde yer alan oto ekspertiz randevu formunu doldurarak sıra beklemeden randevu saatinizi oluşturarak oto ekspertiz yaptırabilirsiniz. Oto ekspertiz randevu formu doldurma işlemi yapıldıktan sonra şube yetkimiz tarafından direk olarak onaylanmaktadır. İkinci el araç satın almadan önce Oto Experim garantisi dahilinde sizlere Sultanbeyli oto ekspertiz sektöründe oto ekspertiz sektöründe ayrıcalık tanımaktayız.

SULTANBEYLİ OTO EKSPERTİZ FİYATLARI

Sultanbeyli oto ekspertiz randevusu almak için ulaşabilirsiniz.

TÜM ŞUBELER

Oto Experim
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Oto Experim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
09:48
×
Whatsapp