Şişli Oto Ekspertiz Hizmetleri

Ekspertiz kelimesi Fransızcadan dilimize geçmiş bir kelimedir. Expert kelimesinden gelmiş olan bu kelime günümüzde de yer edinmiş ve büyük önem taşımaktadır. Belirli bir alanda uzmanlık sahibi olan kişi anlamına gelen bu kelime araç alım işlemlerinde sıklıkla kullanılan bir kelime olmaktadır. Otomobil sektöründe ikinci el araç piyasasında karşımıza çıkan oto ekspertiz araç alım işlemlerinde oldukça önemlidir.

Şişli Araç Ekspertiz Hizmetleri Nelerdir?

İkinci el araç alım işlemlerinde duyduğumuz oto ekspertiz ikinci el araçların tam anlamı ile kontrol edilmesi hizmeti olmaktadır. Oto Experim olarak ikinci el araç alım işlemlerinde araçlarınızın tam anlamı ile kontrol edilmesi ve garantili güven hizmeti verilmesini sağlamaktayız. Şişli oto ekspertiz hizmetleri içerisinde araçların tüm kontrolleri sağlanmaktadır.

Tüm bu işlemlerin asıl amacı ikinci el araçların kaza sonucunda kilometre bazlı kontrol, boya ve bunun gibi durum olup olmadığı tespit edilmektedir. Şişli oto ekspertiz şubemizde bu durumlar belgelendirilmekte ve b alanda hizmetler verilmektedir.

Şişli Oto Ekspertiz Hizmetleri Nasıl Yapılır?

Araç alım ve satımlarda Şişli oto ekspertiz şubemize gelerek son model cihazlar ile incelemeler yapılmaktadır. Bütün bu incelemeler sonucunda bir rapor hazırlanmaktadır. Hazırlanan raporu gönül rahatlığı ile alabilir ve araçlarınızı alıp satabilirsiniz. Bu anlamda Şişli oto ekspertiz satıcı ve alıcı için en güvenilir kaynak olmaktadır.

Oto Ekspertiz Bölüm Testleri Nelerdir?

Oto Experim olarak araçlarınızın her alanında detaylı incelemeler yapılmaktadır. Bu sayede teknik ekipman vasıtası ile ikinci el araçların daha önce yaşanmış kaza ve arıza durumları test edilir ve detayları ile birlikte garantili oto ekspertiz raporu sunar.

Oto Eksperim olarak Şişli oto ekspertiz şubesinde araçlar pek çok teste tabi tutulmaktadır. Bu testler ile araçların raporları güvenli bir şekilde hazırlanmaktadır. Oto Ekspertiz hizmetleri içerisinde bulunan testler şunlardan oluşmaktadır:

- Süspansiyon bölüm testi

- Araç alt bölümü testi

- Boya kaporta bölümü testi

- Ön düzen bölümü testi

- Motor bölümü testi

- Fren bölümü testi

- Elektronik bölümü testi

- Filo ve Mobil ekspertiz hizmetleri

- Egzoz emisyon ölçüm testleri

Şişli Araç Ekspertiz

İkinci el araç alıp satarken çoğunlukla duyduğumuz bir kelimedir araç ekspertiz. Oto Experim olarak ikinci el araçların tam anlamıyla kontrol edilmesi ve garantili güven hizmeti verilmesini sağlamaktayız. Tüm yapılan bu kontrollerin asıl amacı ikinci el araçların kaza sonucunda, kilometre bazlı kontrol, boya vs. gibi bir durum olup olmadığının tespit edilmesi ve bunun belgelenmesidir. Şişli oto ekspertiz şubemizle bu alanda hizmetlerimize devam eden bir firmayız. Araç alım satımlarında şubemize gelerek son model cihazlarla yaptığımız incelemeler sonunda güvenilir bir şekilde hazırlanan raporunuzu teslim alabilir gönül rahatlığıyla arabanızı satabilir ya da araba satın alabilirsiniz. Şişli Oto Experim satıcı ve alıcı arasındaki en güvenilir kaynaktır.

EXPERTİZ NEDİR?

Expertiz kelimesi Fransızcadan alınmadır. Kelimenin köküne inersek expert kelimesinden gelmektedir. Günlük hayatımızda yer edinmiş kullanım durumu ise eksper olarak karşımıza çıkmaktadır. Kelimenin anlamına bakıldığında belirli bir alanda uzmanlık sahibi olan kişi anlamına gelmektedir. Otomobil sektöründe karşımıza en fazla 2.el araç piyasasında karşımıza oto ekspertiz olarak gelmektedir. Otomobil ustalarının teknolojik cihaz ve tecrübeleri ile beraberinde otomobilleri detaylı bir şekilde incelemeleri ve bu inceleme sonrasında garantili ekspertiz raporu ile güven oluşturmaktadır.

Güncel oto ekspertiz fiyatları için OtoExperim fiyat listesini kontrol edebilirsiniz.

TÜM ŞUBELER
Whatsapp