Sefaköy Oto Ekspertiz Hizmet Kalitesi

Oto ekspertiz işlemleri ilgili aracın geçmişte yaşamış olduğu kazalardan değişen parçalara kadar olan işlemleri kapsar. Otomobilin mekanik aksamında bozulan yerlerin beraberinde yakın zamanda masraf çıkarabilecek tüm noktalara kadar otomobil incelenir. Oto ekspertiz işlemleri tamamlandığında ise bu işlemin yapılmasını isteyen bireye yazılı rapor ve bilgi sunumu gerçekleştirilir. Bu anlamda Sefaköy oto ekspertiz firması olarak her zaman müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Oto Ekspertiz Raporunun Önemi

Oto ekspertiz raporu içerisinde yer verilen her bir detayın eksiksiz bir şekilde bulunması önemlidir.Sefaköy oto ekspertiz olarak titizlikle rapor hazırlama hizmeti sunmaktayız. Kişilerin ikinci el araç alma esnasında dikkat etmeleri gereken hususların başında ekspertiz raporunun eksiksiz olması gelmektedir. Bu kapsamda Sefaköy oto ekspertiz olarak müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Oto Ekspertiz Raporunda Hangi Bilgiler Bulunur?

Oto ekspertiz raporu içerisinde aracın tamire gidip gitmediği bilgisi yer almaktadır. Ayrıca ilgili aracın kaza geçirip geçirmediği ve orijinal parçalarının değişip değişmediği bilgileri de bulunur. Sefaköy oto ekspertiz tüm bu bilgilere hazırladığı raporlarda titizlikle belirtmektedir. Yüksek hizmet kalitesini benimseyen Sefaköy oto ekspertiz olarak müşterilerimizin yanındayız.

Hizmet kalitemizden ödün vermeden Sefaköy oto ekspertiz olarak aracın motorunu büyük bir hassasiyetle incelemekteyiz. Aracın yürüyen aksamı, beygir gücü, kaporta aksamları, vb. önemli noktaları kontrol etmekteyiz. Bu doğrultuda da eksiksiz olarak bir rapor şeklinde müşterilere sunmaktayız.

Sunduğumuz Hizmetler

Ekspertiz hizmetlerinde kalite önemlidir. Bundan dolayı Sefaköy oto ekspertiz olarak bu anlayış doğrultusunda hizmetler sunmaktayız. Sunmakta olduğumuz hizmetleri ise şu şekilde sıralamakta fayda olacaktır:

- Fren Bölümü Testi

- Egzoz Emisyon Ölçüm

- Motor Bölümü Testi

- Süspansiyon Bölümü Testi

- Boya Kaporta Bölümü Testi

- Araç Alt Bölümü Testi

- Elektronik Bölümü Testi

- Ön Düzen Bölümü Testi

- Filo Ve Mobil Ekspertiz Hizmetleri tarafımızdan büyük bir titizlikle sunulmaktadır. Bu sayede ilgili araç hakkında müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm bilgileri eksiksiz olarak sunmaktayız.

Oto Experim Garanti sunuyor mu?

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak faaliyetlerini yürütmekte olan Sefaköy oto ekspertiz sunduğu hizmetlerde garanti sunmaktadır. Böylelikle ikinci el olarak aldığınız otomobilinizin önemli parçaları garanti altına alınır. Böylece otomobilinizi satın aldıktan sonra ileride oluşabilecek mekanik yahut elektrik kökenli arızaların tespiti yapılabilir. Bu doğrultuda ücretsiz olarak onarımını da yaptırabilirsiniz.

Oto Experim olarak Sefaköy Oto Ekspertiz firmaları arasında stabil kaynak üretimi dahilinde güvenilirlik hizmetimiz ve oto ekspertiz hizmetlerimizce hazırlanan ekspertiz raporları dahilinde Oto Experim raporu sizlere %100 Garantili oto ekspertiz hizmeti sunmaktayız.

Oto Experim olarak var olan lokasyonlarımızda lider marka pozisyonumuzu kurumsal kimlik anlayışımız dahilinde bünyemizde olan personellerimiz profesyonel oto ekspertiz hizmeti sunmaktayız.

Sefaköy oto ekspertiz servisi Oto Experim içerisinde, satın alacağınız ikinci el aracınızın Oto Experim güvencesi altında tüm belgelerimizle sizlere oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Oto Experim olarak oto ekspertiz hizmetlerini tarafsız ve garantili olarak sizlere sunuyoruz.

SEFAKÖY OTO EKSPERTİZ FİYATLARI

Sefaköy oto ekspertiz firmaları arasında en uygun fiyat politikamız ile tarafsız ve %100 garantili oto ekspertiz raporu sunan firmamız Oto Experim ile aldığınız aracı 1 yıl boyunca 15.000 km yol gitmeyi garantilemiş oluyorsunuz. Firmamız alıcı ve satıcı arasında bir birliktelik kurarak tarafsız bir şekilde oto ekspertiz hizmeti sunmaktayız.

Sefaköy oto ekspertiz fiyat listemizi görmek için tıklayabilirsiniz.

ANINDA NOTER HİZMETİ DAHİLİNDE

Oto Experim olarak sunduğumuz hizmet çerçevesinde anında noter hizmeti ile devir işlemlerini tamamlamış oluyoruz.

TÜM ŞUBELER

Oto Experim
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Oto Experim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
08:59
×
Whatsapp