Otoport oto ekspertiz mi arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz demektir. Oto Experim olarak Otoport’ta kurumsal, profesyonel TSE- HYB belgeli ve garantili oto ekspertiz hizmeti veriyoruz. İkinci el araç alacağınız zaman yaşayabileceğiniz potansiyel mağduriyetleri Otoport araç ekspertiz şubemiz ile önlüyoruz.

Aracın check – up işlemini tüm detayları ile yapıyoruz ve size detaylı bir ekspertiz raporu sunuyoruz. 2. El araç ekspertizinde boya, kaporta, motor, alt araç kontrolleri, iç araç kontolleri, aydınlatma kontrolleri, lastik ve jant bakımı, dyno testi, diagnostik tesi, fren, süspansiyon ve yanal kayma testleri uyguluyoruz. Yaptığımız bu testler ile satın almak istediğiniz araç ile ilgili tüm teknik ve mekanik bilgileri öğrenmenizi sağlıyoruz. Bu sayede aracın gerçek fiyatını öğrenmenizi hedefliyoruz.

Otoport Oto Ekspertiz Raporu

Otoport oto ekspertiz raporu alacaksanız karşınıza bir çok seçenek çıkacaktır. Oto ekspertiz raporları kapsamına göre ayrılır. Bu doğrultuda sadece motor veya kaporta ekspertizi yaptırabilirken komple araç ekspertizi de yaptırabilirsiniz. Otoport oto ekspertiz raporu tüm bunları detaylı bir şekilde size aktaracak bir belge sunar. Oto Experim olarak Otoport oto ekspertiz raporu TSE belgeli ve kurumsal olarak sizlere sunuyoruz. Hemen randevu oluşturun ve ikinci el araç alırken mağdur olmayın.

Amacımız kaliteli, tarafsız ve güvenilir hizmet sunmaktır. Yukarıdaki incelemeler doğrultusunda OTO EKSPERTİZ SONUÇ RAPORU hazırlıyoruz. Bu sonuçları size aktarıyoruz ve araç alım karar aşamasına doğru sizi yönlendiriyoruz.

Ekspertiz raporunun içeriğine ve kapsamın bağlı olarak oto ekspertiz fiyatları değişir. Bütçenize en uygun ideal fiyat alternatifleri ile alacağınız aracı test ediyoruz ve aklınızda soru işareti oluşmasını engelliyoruz. Otoport'ta güvenilir oto ekspertiz tavsiyesi arayanlar için firmamız donanımlı çalışanları ve tecrübeli personelli ile her daim yanınızdadır.

https://goo.gl/maps/vexhbLH5UKotNff7A
TÜM ŞUBELER
Whatsapp