İkinci el araç alım satım konusunda oto ekspertiz yaptırmanız kesinlikle gereklidir. İkinci el araç satın alımı yapılmadan önce oto ekspertiz raporu dahilinde noter onaylı satış zorunludur. Oto Experim olarak ikinci el araçların kontrolü yüksek teknolojik cihazlar ve işinde uzman personellerin kontrolü içerisinde gerçekleştirilerek oto ekspertiz raporu hazırlamaktayız.

Oto Ekspertiz

Tüm yapılan bu kontrollerin sonucunda sizlere vermiş olduğumuz oto ekspertiz raporunun garantisi ile gurur duymaktayız. Satın alınacak olan araçların kazası, değişeni, kilometre bazlı kontrolü vb. kontroller içerisinde araç içerisindeki sorunları şeffaf ve tarafsız bir şekilde aktarmaktayız.

Okmeydanı oto ekspertiz şubemizde oto ekspertiz hizmetimizi Oto Experim garantisi altında devam etmekteyiz. Oto Experim tarafından hazırlanan oto ekspertiz raporunu sayesinde güvenli ve doğru bir araç satın almış olursunuz. Okmeydanı Oto Experim satıcı ve alıcı arasındaki tarafsızlık ilkesi ve güveninirliği doğrultusunda sizlere oto ekspertiz hizmeti vermektedir.

https://goo.gl/maps/MjEHe5TeCz5KcfJ48
TÜM ŞUBELER
Whatsapp