İkinci el araba alımlarında en korkulan şeylerden birisi aracın hasarlı çıkması veya söylenmeyen bir arızasının olması gibi durumlardır. Araç alırken sık karşılaşılan şeylerden birisi söylenmeyen bir arızasının veya hasarının olmasıdır. Tanımadık veya tavsiye edilmeden araştırma ile bulunan araçlarda bu tür sorunların çıkması alıcıların korkulu rüyası haline gelmiştir. Araştırılsa bile ortaya çıkmayan belli olmayan sorunlarla karşı karşıya kalınabilmekte. Oto experim ailesi olarak bu tür şeylere olanak vermeyen herhangi taraf tutmaksızın işlemini yapan firma oldukça tercih edilme nedeni olmuştur.

Hakkında Detaylı Bilgi

Bir çok ekspertiz firması ile kıyaslanamayan tarafsız şekilde hizmet veren maslak oto ekspertiz çoğu alıcının uğrak yeri olmuştur. İkici el araçların her türlü sıkıntılarını gün yüzüne çıkaran firma 2012 yılından bu yana hizmet vermektedir. Bir şube ile de büyüme yolun da adımını atan maslak oto ekspertiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Birden çok verdiği hizmetlerle adını sık duyuran oto experm profesyonel ekibi ile her daim tarafsız hizmet vermeye devam edecektir. Sizde kaliteli ve güvenli bir hizmet için bu değerli firmayı tercih edebilirsiniz.

Maslak Oto Ekspertiz Firması

Verilen Hizmetler

Bu firmada birden çok hizmet sunulmaktadır. Bunlar süspansiyon bölümü testi, araç alt bölüm testi, boya kaporta testi, ön düzen bölümü, motor bölümü, fren bölümü gibi birçok hizmeti vermekte. Uzman ve profesyonel ekibi ile eksiksiz ve tam şekilde sizlere raporlama sunmaktadır. Tarafsız olan maslak oto ekspertiz rakiplerine kıyasla daha detaylı hizmet vermesiyle ön plana çıkmıştır. Kaliteli hizmet sunması ve taraf tutmadan araçların sorunları raporlaması maslak oto ekspertiz olarak firmanın tercih edilmesi ve büyümesine olanak sağlamıştır.

Garanti Ve Fiyat

Firmada yapılan hizmetlerin hepsi garanti kapsamın da yapılmaktadır. Detaylı inceleme ve raporlama hizmetleri müşterilere garantili bir şekilde sunulmaktadır. Araçta bulunan görünün veya ters bir durum olduğu hissedilen şey detaylı bir şekilde garantili incelenmektedir. Online platform üzerinden yapılacak işlemlerde büyük indirimler söz konusu olmaktadır. Birçok pakette 100 tl ve üzeri fiyat indirimleri yapılmakta. Sizde alacağınız aracı oto experim firmasında dört dörtlük şekilde test ettirebilirsiniz ve detaylı raporu garantili şekilde elde edebilirsiniz.

TÜM ŞUBELER
Whatsapp