Türkiyenin en kaliteli en gelişimiş oto test parkuruna sahip Oto Experim Mahmutbey oto ekspertiz şubemiz siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Mahmutbey oto expertiz şubemizde siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını düşündük.

Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz konusunda her biri uzman teknisyenlerimizle dünyanın en gelişmiş oto test ekipmanlarıyla %100 garantili ekspertiz raporu hazırlamaktayız.

Sizlerin rahatını düşünerek tasarladığımız cafemizde özel olarak hazırlanan yeme içme menümüzünden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.Üstün hizmet anlayışına sahip Oto ekspertiz Mahmutbey şubemiz ANINDA NOTER HİZMETİ sunmaktadır.Vaktinizi cafemizde geçirirken expertiz raporu hazırlanan aracınızı almayı karar verirseniz oturduğunuz yerde ANINDA NOTER HİZMETİ ile hiçbir yere gitmenize gerek kalmaz, sıra beklemez, vaktiniz size kalır.

İstanbul oto ekspertiz firmaları arasında en çok tercih edilen Oto Experim Mahmutbey araç ekspertiz servisimiz %100 müşteri mennuniyet odaklı hizmet vermektedir.Güvenini teknolojiden alan Oto Experim; bağımsız,tarafsız ve kaliteli hizmet almak isteyenlerin oto expertiz adresidir.Hiç bir otomobil sitelerinde,2 el araba pazarlarının içinde şube açmaz.Hiç bir kurum ve kuruluş ile anlaşma yapmaz.

1yıl /15.000 km motor,mekanik ve elektronik garanti paketi waranty (mafre sigorta güvencesiyle) siz değerli müşterilerimizin her daim yanında olan Oto Experim almayı düşündüğünüz aracı kendine alıyormuş gibi inceler.En son teknolojik cihazlar ile kontrolleri yapılmış, garantili ekspertiz raporlu 2.el otomobil sahibi olursunuz.Tüm İstanbul ilçelerinde şubeleri olan Oto Experim her zaman sizin yanınızdadır.

ÇÜNKÜ SİZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ.

TÜM ŞUBELER
Whatsapp