Oto ekspertiz sektöründe lokasyonların da lider marka olan Oto Experim ’in Konya şubesi oto ekspertiz yaptırmak isteyen vatandaşların güvenilir adresidir. İkinci el araç alım satım konusunda tarafsızlık ilkemiz ve tecrübemiz ile sizlere Konya'da oto ekspertiz hizmeti sağlamaktayız. Alıcı ve satıcı arasındaki güveni sağlayarak oluşturduğumuz oto ekspertiz raporu doğrultusunda garantili oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ticaret he zaman güven gerektiren bir iş yapısına sahiptir. Oto Experim Konya oto ekspertiz şubemizde işinde tecrübeli ustalar ile yüksek teknolojik cihazların kullanımı sayesinde oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Oto Ekspertiz

Konya Ereğli’nin en kapsamlı merkezi olmaktayız. Mevcut Konya Oto Ekspertiz şubemiz sizlere güven ve tecrübenin doğru araç sahibi olma konusunda yardımcı olacaktır.

Oto Ekspertiz Raporu Zorunluluğu

Oto ekspertiz raporu alıcı tarafından fazlasıyla önem taşımaktadır. Satıcı alıcıyı araç satışında aracın kusurlarını tam aktarmayabilir. Bundan dolayı alıcı kesinlikle kendini garanti almak adına TSE 13805 yetki belgesine sahip oto ekspertiz yapan firmaları seçmeleri önemlidir. Oto Experim tüm belgeleri ile sizlere oto ekspertiz hizmeti sağlamaktan gurur duymaktayız. Oto Ekspertiz raporumuzda bulunan bilgiler ise alt kontrol bilgisi, motor performansının testi, süspansiyon testi, fren testi, arıza tespiti, yanal kayma testi, kaporta testi, boya testi ve far ayarı testi bulunmalıdır. Aracın tüm bu testleri tamamlanır ve tüm tarafsızlığımızca araçtaki kusurlar belirtilmektedir.

Konya Oto Ekspertiz Fiyatları

Oto Experim olarak paket seçeneklerimize detaylı bakmak isterseniz oto ekspertiz fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

TÜM ŞUBELER
Whatsapp