KAĞITHANE OTO EKSPERTİZ

İkinci el araç alım satım içerisinde alınacak olan araçlara kesinlikle oto ekspertiz yaptırmanız gerekmektedir. İkinci el araç satın alımı yapılmadan önce doğru ve tarafsız oto ekspertiz raporuna ihtiyacınız vardır. Oto Experim olarak bünyemizdeki tüm şubelerde garantili oto ekspertiz raporu sunmaktayız. Oto Experim olarak oto ekspertiz kağıthane lokasyonunda olduğu lokasyonlarında lider marka olarak oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Tüm yapılan bu kontrollerin sonucunda sizlere detaylı ve garantili oto ekspertiz raporu sunmaktayız. Satın alınacak olan araçların kazası, değişeni, kilometre bazlı kontrolü vb. kontroller içerisinde araç içerisindeki tüm sorunlarını şeffaf ve tarafsız bir şekilde sağlamaktayız.

Kağıthane oto ekspertiz şubemizde oto ekspertiz hizmetimizi Oto Experim garantisi güvencesi ile devam etmekteyiz. Oto Experim tarafından hazırlanan oto ekspertiz raporunumuz içerisinde güvenli ve doğru bir araç satın almış olursunuz. Kağıthane Oto Experim satıcı ve alıcı arasındaki tarafsızlık ilkesi ve güveninirliği doğrultusunda sizlere oto ekspertiz hizmeti vermektedir.

https://goo.gl/maps/MjEHe5TeCz5KcfJ48
TÜM ŞUBELER

Oto Experim
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Oto Experim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
09:34
×
Whatsapp