• İstoç Oto Ekspertiz

Ekspertiz yerleri araçların geçmişte girmiş oldukları kazaları raporlayan yerlerdir. Bunun yanı sıra araçların tüm hasarları ve eksikleri de bu yerler tarafından incelenmektedir.

Oto Ekspertiz

Ekspertiz Nedir?

Araçların incelenmesi için çalışan ekspertizler araçların her şeyini inceler. Özellikle ikinci el araçlar için ekspertiz raporları talep edilir. Bunun amacı daha uzun süre sağlıklı bir şekilde araçları kullanmaktadır. Bu işlemlerde araçların geçmişte olan tüm işlemleri ortaya çıkar. Kişiler istoç oto ekspertiz giderek araçlar ile ilgili rapor talep ederek araç hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olurlar.

Ekspertiz Fiyatları Ne Kadar?

Birçok kişi İstoç oto ekspertiz fiyatlarını araştırmaktadır. Tüm ekspertizlerin fiyatlarında değişiklik olmaktadır. Araç satın alacak kişiler istoç oto ekspertiz yerlerine giderek araçları kontrol ettirir. Özellikle ikinci el araç almak isteyen kişiler istoç oto ekspertiz merkezilerine giderek araçları kontrol ettirir ve daha uzun süre o araçları kullanma şansına sahip olurlar. Fiyatlar hakkında bilgi almak için istoç oto ekspertiz mağazasına gitmek ya da arayarak fiyat bilgisi almak gerekir.

İstoç Oto Ekspertiz

Araçların incelenmesi ve detaylı bir rapor için istoç oto ekspertiz merkezine gelmek gerekir. Tüm incelemeler uzmanlar tarafından yapılır ve bunun raporu kişilere sunulur. Araçların tüm geçmiş işlemleri ortaya çıktığı gibi bu raporda araçların içleri, bagajları ve kaportaları da incelenir. Bu nedenle istoç oto ekspertiz arabanın geçmiş işlemlerini incelerken gelecekte ortaya çıkması olası olan şikayetleri de ortaya çıkarır.

İstoç oto ekspertiz sizler için sunulan kaliteli oto eksper hizmetinin adresidir. ikinci el araba alımı ve satımlarında artık şart olan oto eksper raporu araç hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri önünüze serer. Kısacası oto eksper raporu sayesinde aracın geçmişini öğrenebilirsiniz. Kaza yapılmış mı, arabanın yol tutuşu nasıl, fren ve el freni ile ilgili tüm test sonuçları, arabanın parça değişimi ya da hasar raporu tutulmamış kazaları, arabanın yıpranma durumu, hatta ömrünü bile öğrenebilirsiniz.

İSTOÇ OTO EKSPERTİZ RAPORU

İstoç oto ekspertiz raporu satın alacağınız araçla ilgili birçok bilgiyi içerir. Aracın motorunun gücü, aracın motorunun baskı sonucunda üretebildiği güç, tekerlerin yolu tutuşu ve motorla uyumu, frenlerin sağ sol uyumu ve yol tutuşu, parça değişikliği yapılıp yapılmadığı ve kaza bilgileri, dyno kontrolü, nem ve basınçta motorun performansı, kaporta ve boya test sonuçları gibi bilgiler oto eksper raporunda sizlere sunulur. Rapor sayesinde aracın varsa hasarlarını ve her biriminin performansını ölçebilir, böylelikle alışveriş kararınızı şekillendirebilirsiniz.

ARABA ALMADAN ÖNCE EKSPER RAPORU ŞART

Ülkemizde otomobil fiyatları oldukça yüksek fiyatlarda tutuluyor. Ama tabi ki en önemli ihtiyaçlardan biri otomobil olduğu için her ailede en az 1 otomobil bulunuyor. Sıfır araba fiyatları çok pahalı olduğu için artık halk ikinci el arabalara yönelmeye başladı. Hatta ikinci el araba satışlarında bir yoğunluk ve talep artışı olduğu için bunu fırsata dönüştürmeye çalışan satıcılar da bulunmakta. Yalan yanlış bilgilerle satışa konu olan aracın hakkında yanıltıcı bilgiler verilmesi gibi durumlar her oto pazarında çok fazla görülüyor. Bir aracı alım kararlarınızda en güvenilir görüşe ulaşabilmek için İstoç oto ekspertiz raporu edinmelisiniz. Aracın hakkında çoğu bilgiye sahip olabilmek ve mantıklı bir otomobil alışverişi yapabilmek için oto ekspertiz raporu neredeyse şarttır.

OTO EKSPER RAPORU SAYESİNDE MANTIKLI DAVRANIN

Alacağınız aracın oto eksper raporunda bulunan bilgilerine göre fiyatta değişiklik talep edilebilir. Örneğin bir hasarı ya da parça değişimi yapılmış bir araç için daha düşük bir fiyatla alışverişinizi yapmayı teklif edebilirsiniz. Belgeli bir sonuca dayanarak bu teklifte bulunacağınız için aracın hakkı olan fiyatla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bazı satıcılar satacakları araçlarını daha cazip hale getirmek için hiç kaza yapmadığını ya da hiçbir parça değişiminin bulunmadığını söyleyerek alıcıları yanıltıp araçlarını satmaya çalışabilirler. Hiç değmeyecek fiyatlara araç satın almış olabilirsiniz. Sizin anlamayacağınız çok profesyonelce kapatılmış hatalar eksper uzmanlar tarafından anında görülebilir. Ve bilgisayarlı ölçümlerle ve teknolojik cihazlarla yapılan testlerden bu bilgilerin kaçması da neredeyse imkansızdır.

KALİTELİ OTO EKSPER HİZMETİ

İstoç oto eksper raporu hizmeti sayesinde hem kaliteli hizmeti, hem de güvenilirliğin keyfini yaşayacaksınız. Uzman eksperlerden ve çalışanlardan oluşan ekip sayesinde araç alım ya da satımlarınızda aracınızın hakkı olan fiyatla satışını gerçekleştireceksiniz. Oto eksper raporu hizmeti hem araba alan hem de araba satan kullanıcılar için oldukça zahmetli ve bir yük haline gelmiş iştir. Güvenilir bir oto eksper firması ile bu işi halletmeniz sizin için en mantıklı karar olacaktır.

Ayrıca aracı otomobil sanayilerine götürüp kontrol etmek gibi eski yöntemlere güvenmeniz aracınızın bilgilerinin doğruluğu konusunda tam randıman alabileceğiniz bir durum değil. Pahalı bir alışveriş olan otomobil alımı tercihlerinizde tüm test ve kontrollerin kesin sonuçlarla incelenmesi için oto eksper hizmeti almak daha garanti bir yol olacak. Hiçbir şeyi gözden kaçırmadan, tüm testler titizlikle yürütülerek sizin için en doğru sonuçlar veren oto eksper raporunun güvenilirliği garantilidir.

TÜM ŞUBELER
Whatsapp