İkitelli oto ekspertiz firması Oto Experim, 2015 yılından bu yana binlerce aracın ikinci el satışında alıcı ve satıcı arasında güvenilir alışveriş imkanına ortak olmuştur. İkinci el araç alırken her geçen gün daha da önem kazanan ekspertiz raporları, sizlere alacağınız aracın daha evvel karışmış olabileceği kazaları, boyalı bölgelerini, elektronik aksamlardaki problemleri, ileride çıkarabileceği masrafları öncesinden söyleyerek kafanızdaki soru işaretlerini kaldırmanızı sağlıyor.

Oto Ekspertiz

İKİTELLİ OTO EKSPERTİZ FİRMALARI

İkitelli oto ekspertiz firmaları arasında önemli bir yere sahip olan firmamız sayesinde uğraşmadan, kolay ve güvenilir bir şekilde ikinci el araç alabilirsiniz.

Siz özel cafemizde çayınızı kahvenizi yudumlarken oto ekspertiz raporunuzu sizlere sunarak karar vermenizi hızlandırıyoruz ve almaya karar verdiğiniz araç için de anında noter hizmeti vererek zaman kazanmanızı sağlıyoruz.

İKİTELLİ OTO EKSPERTİZ SERVİSİ

İkitelli oto ekspertiz servisimizde hergün yüzlerce araç için garantili oto ekspertiz raporu hazırlıyor, ikinci el araç alımında önemli rol oynuyoruz.

İKİTELLİ OTO EKSPERTİZ FİYATLARI

İkitelli oto ekspertiz fiyatlarımız hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

TÜM ŞUBELER
Whatsapp