Haramidere oto ekspertiz firması OtoExperim ile ikinci el araç alım-satım işleriniz artık daha güvenli hale geliyor.

Daha ekonomik olması için tercih edilen ikinci el piyasası, yanlış araç seçimi yüzünden bazen sürücüleri zarara uğratabiliyor. Tam da bu noktada alıcıların daha güvenli ve problemsiz alış yapmaları için doğan oto ekspertiz sektörü, size alacağınız aracın daha evvel hangi kazalara karışmış olabileceği, hangi elektronik aksamda problem olduğu, boya ve kaporta bilgileri hakkında bilgi vermeyi amaçlar.

Oto Ekspertiz

Haramidere Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz raporunun hazırlanması sırasında aracınıza bir çok test uygulanıyor. Bu uygulanmakta olan testlerin en başında da aracın en önemli parçası olan motor ile ilgili motor testi geliyor. Motor testinin yapılış amacı aracın gücünü belirlemektir. Aynı zamanda yapılan motor testi ile aracın yıpranma payı ve aşınma dayanım değerleri de belirlenir. Bunun yanında motorun farklı devirlerde ne derece güç üretebildiğini ve farklı sıcaklık basınç ve nem şartları altında ne kadar performans sergileyebildiğini öğrenebiliyorsunuz.

Haramidere Oto Ekspertiz Fiyatları

Oto ekspertiz sektöründe adil paket politikası ile çalışan firmamız Oto Experim paket fiyatları hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

TÜM ŞUBELER
Whatsapp