Oto Experim olarak Halkalı Oto Ekspertiz şubemiz interaktif şartlarımız güvenilirlik ilkemiz bünyesinde oto ekspertiz hizmetlerimiz Oto Experim tarafından hazırlanan ekspertiz raporları dahilinde Oto Experim raporu sizlere %100 Garantili oto ekspertiz hizmeti sunmaktayız.

Oto Experim olarak var olan lokasyonlarımızda lider pozisyonumuzu kurumsal kimlik anlayışımız dahilinde bünyemizde olan personellerimiz profesyonel oto ekspertiz hizmeti sunmaktayız.

Oto Ekspertiz

Halkalı oto ekspertiz servisi Oto Experim içerisinde, satın alacağınız ikinci el aracınızın Oto Experim güvencesi altında tüm belgelerimizle güven politikamız ile sizlere oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Oto Experim oto ekspertiz hizmetlerini tarafsız ve garantili olarak sizlere sunuyoruz.

Halkalı Oto Ekspertiz Fiyatları

Halkalı oto ekspertiz firmaları arasında uygun fiyat standartlarımızca tarafsız ve %100 garantili oto ekspertiz raporu sunan firmamız Oto Experim ile aldığınız aracı 1 yıl boyunca 15.000 km yol gitmeyi garantilemiş oluyorsunuz. Firmamız alıcı ve satıcı arasında bir birliktelik kurarak tarafsız bir şekilde oto ekspertiz hizmeti sunmaktayız.

Halkalı oto ekspertiz fiyat listemizi görmek için tıklayabilirsiniz.

Anında Noter Hizmeti İçerisinde

Oto Experim olarak sunduğumuz hizmet doğrultusunda anında noter hizmeti ile devir işlemleri tamamlanmış oluyoruz.

TÜM ŞUBELER
Whatsapp