Oto experim Fatih şubesi, profesyonel ekipmanları, en gelişmiş test parkuru ile yıllardır hizmetinizde.

Oto ekspertiz, ikinci el araç alım-satım işlerinde en önemli güvenlik adımı olarak önemini her geçen gün artmaktadır. Oto ekspertiz yaptıran alıcı, yatırımını ve aracını sağlam test verilerine göre güvenle almaktadır. Otoexperim Fatih oto ekspertiz hizmetlerinde her zaman tercih edilen bir numaralı oto ekspertiz şubelerinden biri olmuştur.

Oto Ekspertiz

Neden Fatih Oto Experim

Fatih oto ekspertiz firmamız Oto Experim sayesinde aldığınız ekspertiz raporunda 1 yıl 15.000 km sorunsuz motor ve mekanik arızasız kullanacağınızın garantisini alırsınız.

Oto eksperim olarak Türkiye'nin en gelişmiş test parkurunda ekspertiz raporunu güvenle alabilirsiniz. Aracın daha evvel başından geçmiş kazaları, hasar durumlarını, boya durumunu, elektronik aksamdaki sıkıntılarını çok iyi bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Aracınızın ekpsertizi yapılırken oto experim cafemizde oturarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Dilerseniz sizin yerinize noter işlemlerini en güvenilir şekilde yürüterek alışverişinizi kolaylaştırabiliriz.

Fatih oto eksperim'de beklemek yok. Randevu ile gelen müşterilerimizi minimum bekleme süreleri ile işleme alıyoruz, böylece zamanınız size kalıyor.

Sizleri de Fatih Oto Ekspertiz denince ilk akla gelen Oto ekspertiz bayimize bekliyoruz, ikinci el araç alırken de satarken de kazanan siz olun istiyoruz. Fatih bölgesinde oto ekspertiz tavsiyesi 2023.

Fatih oto experim

Fatih Oto Ekspertiz Fiyatları

Fatih oto ekspertiz fiyatları 2023 öğrenmek için hemen oto ekspertiz fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Oto expertiz fiyatları Fatih bölgesi için paketler olarak belirlenmiş olup, paketlerin içerikleri websitemizde yazmaktadır.

Yoğunluk durumuna göre randevu ile gelinmesini siz değerli müşterilerimize tavsiye ederiz.

TÜM ŞUBELER
Whatsapp