Eyüp Oto Ekspertiz

Günümüzde araç fiyatları giderek yükselmektedir. Kişilerin araç alırken daha fazla hassas olması gereken bir dönem yaşanmaktadır. Araçların farklı aksamlarının kontrol edilmesi gerekir. Çünkü satılan araçların dış görüntüsüne bakarak karar vermek mümkün olmamaktadır. Eyüp oto ekspertiz gibi uzman yerlerin tespitleri önemli olmaktadır. Motor aksamı, mekanik, boya ve kaporta gibi bölümlerin konusunda uzman ekipler tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir.

Eyüp oto ekspertiz usta kalitesi yanında ekipman kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Doğru tespitler için araçlar makinelere bağlanarak ölçümler yapılmaktadır. Uygun fiyatlara çok büyük masraflardan kurtulmak söz konusu olmaktadır.

İkinci el araç alımlarında tespit yapılması önemli olmaktadır. Eyüp oto ekspertiz garanti kapsamında olan parçalara 3 yıl ya da 5000 km arıza garantisi sunmaktadır. Eyüp oto ekspertiz ekiplerinin tespitleri ile araçlarda ileriye dönük sorunları çözebilirsiniz. İleri dönük ortaya çıkabilecek masraflardan kişileri korumaktadır.

Oto Ekspertiz Mekanik Bakımı

Eyüp oto ekspertiz araçta farklı bölümlere bakmaktadır. Araçlarda mekanik bölümü sorunu ile ortaya çıkan veya çıkabilecek sorunlar tespit edilir. Aracın alt kısmından alınan bir darbe veya ön takımda olan bir problem tespit edilir. Yağ veya egzoz ile ilgili kaçaklara bakılır. Aracın yürüyen aksamının ne kadar sağlıklı olduğu tespit edilir.

Oto Ekspertiz Motor Bakımı

Eyüp oto ekspertiz motor aksamına bakmaktadır. Motor aksamında genel durum kontrol edilir. Kablolar ve motor elektrik tesisatı kontrol edilir. Motor yağının sızdırmazlık testi yapılır. Turbonun çalışma düzeni kontrol edilir. Motor ısı ve ses konusu incelenir. Radyatör kontrolü makineler ile tespit edilir.

Oto Ekspertiz Garanti İşlemi

Eyüp oto ekspertiz ile birlikte ticari veya binek araçların tespiti yapılmaktadır. 7 yaş veya 150.000 km aşmamış araçlar ile bu işlem yapılmaktadır. Uzman ekiplerin tespitleri olması gerekmektedir. Oto ekspertiz paketi alınarak motor ve şanzıman gibi önemli ve pahalı parçaları korum altına alınır. Mekanik ve elektrik kaynaklı arızalara karşı risk paketi oluşturulur.

Yapılan tamir ve bakımlardan sonra ara kişilere teslim edilmektedir. Ekspertiz işleminde araçların boya, kaporta bölümü kontrol edilir. Her türlü donanım gözden geçirilir. Kişilerin gönül rahatlığı satın alacağı veya kullanacağı bir duruma getirilir.

Eyüp oto ekspertiz firmamız Oto Experim türkiyenin en gelişmiş test parkurunda ikinci el araçları test ederek, alıcıya motor ve mekanik aksam garantisi ile 1 yıl 15.000 km sürüş güveni sağlıyor.

EYÜP OTO EKSPERTİZ NEDİR?

Oto ekspertiz ikinci el araçların alım satım işlerinde alıcıya daha güvenli bir şekilde alım yapması için aracı bir dizi teste alınması ve bir rapor oluşturulması işlemini kapsar. Oto ekspertiz yaptıran kişi gönül rahatlığı ile aracı satın alabildiği için her geçen gün ikinci elde oto ekspertiz yaptırma oranları artış göstermektedir.

EYÜP OTO EKSPERTİZİN FAYDALARI

  • 100.000 liralık araç alacak kişi 100-200 lira bedelinde bir oto ekspertiz paketi ile aracı test ettirebilir olması alıcıya güven sağlar. Oto ekspertiz fiyatları çok ulaşılabilir seviyedelerdir.
  • Aracın daha evvel karıştığı kazaları tespit etmesi nedeniyle alıcısına çıkarabileceği masrafları, aracın sorunları önceden öğrenilmiş olur.
  • Garantili raporlar alın. Oto experim garantili rapor hizmeti ile çalışmaktadır.
TÜM ŞUBELER

Oto Experim
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Oto Experim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
08:10
×
Whatsapp