ESENYURT OTO EKSPERTİZ

Esenyurt oto ekspertiz hizmeti ikinci el otomobil alım ya da satımlarında arabanın çalışabilirlik durumu ve sağlamlık bilgilerinin test edilerek grafiksel şekilde ve sözel olarak rapora dökülmüş halidir. Oto eksper raporu içinde motor testleri, motorun güç testleri ve otomobille olan uyumu, motorun ne kadar yıprandığı ve nem ya da basınçtaki çalışma performansı, tekerleklerin arabayı çekebilme ve yol tutuş gücü, sağ ve sol kontrol noktalarının sağlamlığı, frenle ilgili birçok sağ , sol, tutuş ve güç testleri, el freni çalışma saniyeleri ve tutuş hızı, parça değişikliği yapılıp yapılmadığı, aracın kaza bilgileri ve hasarlı ya da performansı düşük tüm parçalar, kaportadaki aksaklık ya da hataların durumu, airbag, radyo, klima vb. araç ekipmanlarının kullanılabilirlik ve kalite testleri ve diğer tüm mekanik ve fiziksel testlerin sonuçları verilir. Bu sonuçlar müşterilerin anlayabileceği bir dilde grafiksel ve sözel şekilde de yorumlanır.

ESENYURT OTO EXPERTİZ

Esenyurt oto eksper hizmeti sayesinde ikinci el oto pazarlarında araba almak istediğinizde motor bilginiz ya da otomobillerle ilgili teknik bilginiz olmayabilir. Oto eksper raporu sayesinde ne motor, ne fren ne de herhangi bir otomobil terimini ezbere bilmenize ya da uzman olmanıza gerek yok. Raporda satın alacağınız aracın incelemeleri ve yorumlamaları sizin için yapılır ve içiniz rahat bir şekilde uzman eksperlerin teknolojiden son raddeye kadar yararlanarak yaptıkları testleri ve bu testlerin sonuç ve yorumlarını öğrenebilirsiniz. Hatta söz konusu aracın daha önceden bir kaza kaydının olup olmadığı ya da pert kaydı bulunup bulunmadığı da eksperler tarafından incelenir. Ancak bazı durumlarda araçların kaza kayıtların yapılmadığı için satıcı sizden bunu kolaylıkla gizler ve siz de arasanız bile aracın kaza kaydını bulamazsınız. Bunun en kolay çözüm yolu ise oto eksperlerinden yardım almaktır. Her türlü yapılan müdalale ve parça değişiklikleri yapılacak testlerde görüleceği için içiniz rahat olabilir. Esenyurt oto eksper sayesinde güvenilir bir araca sahip olabilirsiniz.

ARAÇLAR SADECE MOTOR VE KAPORTADAN İBARET DEĞİL

Araçlar sadece motor ve kaportadan oluşmaz. İkinci el oto pazarlarında alıcılar satıcıların tekliflerini kabul ederek bir otomobil sanayisinin yolunu tutup sadece motor ve kaporta kontrolü yaptırarak içlerini rahatlatmaya çalışıyorlar. Diğer birimler de bu oto sanayilerinde incelense bile bazen otomobil ustalarının gözlerinden kaça hatalar olabilir. Oto sanayilerinde genellikle çok fazla teknolojiden yararlanılarak testler yapılmadığı için bu muayene sizin için maalesef yeterli olmaz.

DOĞRU ALIŞVERİŞ İÇİN OTO EKSPER RAPORU

Esenyurt oto eksper hizmeti sayesinde doğru ve tarafsız bir oto eksper raporuna sahip olup almayı düşündüğünüz araçla ilgili yorumunuzu yapabilir ve içiniz rahat aracı alabilirsiniz. Yanılgıya düşmeden ya da kaba tabirle kandırılmadan satıcıdan bir oto eksper raporu istediğinizi pazarlığın başında söylemelisiniz. Oto eksper raporu sayesinde karşılıklı olarak hakkaniyetli bir alışveriş yapmış olacaksınız.

SONRADAN MASRAF YAPMAYIN

Hasarı bulunan ya da yakın bir tarihte bir hasarı çıkacak olan araçlar oto eksperleri tarafından tespit edilir. Bu gibi araçlarda aracın fiyatının da normale göre daha düşük olması gerekir. Oto eksperi raporuna sahip değilseniz ve bu bilgiyi satıcı sizinle paylaşmamışsa hem aracın ederinden yüksek bir fiyata alışverişi gerçekleştirmiş olacaksınız, hem de ilerleyen zamanlarda birçok gereksiz masraf yapacaksınız. İşinizi garantiye almak ve tamamen güvenilir ve sizi tam anlamıyla yarı yolda bırakmayacak bir araç satın almak istiyorsanız siz de bir oto eksper raporu almalısınız.

TÜM ŞUBELER

Oto Experim
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Oto Experim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
08:10
×
Whatsapp