Büyükçekmece Oto Ekspertiz

Büyükçekmece Oto Ekspertiz Hizmetleri

Oto ekspertiz kelimesi günümüzde pek çok kişi tarafından duyulan ve bilinen bir kelimedir. Özellikle ikinci el araç alımlarında sıklıkla karşılaştığımız oto ekspertiz hizmetleri araçların geçmişten bu güne kadar tüm sorunlarını detaylı bir şekilde ortaya çıkarmaktadır. Firma olarak Büyükçekmece oto ekspertiz şubesi ile araçların detaylı incelemeleri yapılmaktadır.

Büyükçekmece Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz işlemlerinde araçların geçmişten yakın geleceğe kadar çıkabilecek tüm sorunları detaylı olarak raporlandırılması işlemidir. Yapılan kazalar, değişen parçalar ve boyanan yerler gibi geçmişte yapılan tüm sıkıntılar raporlanırken mekanik anlamda da bozuk olan yerlerin tespiti yapılmaktadır. İstanbul'da hizmet veren Büyükçekmece oto ekspertiz şubemiz ile araçlarınızı güvenle teslim edebilir ve çıkan raporlar doğrultusunda güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Büyükçekmece oto ekspertiz olarak ikinci el araçlarınızın incelemeleri bizlerde en ince ayrıntıya kadar yapılmaktadır. Her nokta titizlik ile incelenmekte alınan raporlar güvenli bir şekilde çıkarılmaktadır. Tüm incelemelerimiz son model cihazlarımız ile yapılmaktadır. Bu sayede tek bir ayrıntı bile atlanmadan titiz bir şekilde çalışmaktayız.

Büyükçekmece Oto Ekspertiz Hizmetleri

Büyükçekmece oto ekspertiz siz değerli müşterilerimizin ekspertiz ihtiyaçlarını tamamıyla karşılamaktadır. Profesyonel kadromuz ile sizlere Büyükçekmece oto ekspertiz olarak kaliteli hizmetler vermeyi amaçlamaktayız. Şubemizde yapılan tüm kontroller TSE tarafından belirlenmiş olup aracın her noktası en ince ayrıntısına kadar kontrolü sağlanmaktadır. Büyükçekmece oto ekspertiz istasyonumuzda yaptırdığınız ekspertiz esnasında uzman kadromuzun tecrübesi ve yüksek teknolojili ölçüm ve test cihazları bir araya gelmektedir. Böylece hata payı yok denecek kadar en aza indirilmektedir.

Büyükçekmece Oto Ekspertiz İşlemlerinde Kontrol Testleri

Firma tarafından sizlere sağlanan oto ekspertiz işlemlerinde araçlar pek çok ölçüm ve testlere tabi tutulmaktadır. Bu testler profesyonel ekspertizler tarafından gerçekleştirilmekte ve raporlanmaktadır. Büyükçekmece oto ekspertiz olarak araçlara uygulanan testler şunlardır:

- İç ve dış kozmetik ekspertizi

- Elektrik ve elektronik aksam kontrolleri

- Kaporta, boya ve değişen parça kontrolü

- Mekanik motor ve alt üst fiziksel kontroller

- Diagnostik OBD beyin tarama testi

- Dinamometre güç ölçüm performans testi

- Fren süspansiyon ve yanal kayma testleri ile detaylı ve titizlikle incelemeler yapılır ve araç üzerinde uygulanan raporlar ile anlaşılabilir bir şekilde belirtilmektedir.

ANINDA NOTER HİZMETİ DAHİLİNDE

Oto Experim olarak sunduğumuz büyükçekmece oto ekspertiz hizmeti çerçevesinde anında noter hizmeti ile devir işlemlerini tamamlamış oluyoruz.

TÜM ŞUBELER

Oto Experim
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Oto Experim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
07:23
×
Whatsapp