BAHÇELİEVLER OTO EKSPERTİZ

BAHÇELİEVLER OTO EKSPERTİZ

Ülkemizde şu sıralar artık daha çok araba alımı için ikinci el otomobil piyasası tercih ediliyor. Daha uygun fiyata oldukça temiz ve bakımlı araçlar bulunabiliyor. Ancak bu konuda bazen araba satıcıları hilelere başvuruyor ve zamanında bir çok kez kazaya uğramış ve parçası değişmiş aracı sizlere daha fazla paraya satmaya çalışıyor. İşte bundan kaçınmak için aracınız adına Bahçelievler oto ekspertiz şirketlerinden yardım alabilirsiniz. Bu şirketler sayesinde yaptıracağınız oto ekspertiz işlemi ile aracın geçmişteki tüm kazalarını ve bu kazalardan dolayı hangi parçalarının değişip değişmediğini öğrenebilirsiniz. Bu sayede ikinci el araba satın alırken her hangi bir sorun yaşamaz ve araca normal piyasasından daha fazla para vermemiş olursunuz.

OTOEXPERİM BAHÇELİEVLER OTO EXPERTİZ servisimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

PREMIUM SERVİCE conceptine sahip tesisimiz siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına yönelik tasarlandı.Çevre ve ŞEHİRCİLİK Bakanlığı denetimi altında olan tesisimiz Türkiye’nin En kapsamlı En gelişmiş oto test parkuruna sahiptir.Servisimizde aracınıza yapılan OTO EKSPERTİZ işlemleri sırasıyla; iç kondisyon kontrolleri,dış kondisyon kontrolleri,kaporta boya değişen kontrolleri,lift üzerinde mekanik kontrolleri,yanal kayma testi,fren testi,amortisör testi,motor güç(dyno) testi , elektronik (obd) testi ve hasar geçmiş sorgulaması yapılmaktadır.OTO EKSPERTİZ BAHÇELİEVLER servisimizde 10 sayfalık ekspertiz raporu nuzu uzman danışmanımız hiçbir soru işaretine mahal vermeden anlatır.OTOEXPERİM oto expertiz hizmeti ile satın almayı düşündüğünüz araca değerinden fazla para ödemezsiniz.BAHÇELİEVLER OTO EXPERTİZ servislerinden çok farklı hizmet anlayışına sahip OTO EXPERİM OTO EKSPERTİZ BAHÇELİEVLER servisimiz %100 müşteri mennuniyet odaklı çalışır.Tesisimizde özel olarak tasarlanan cafesinde ücretsiz yeme içme menüsünden yararlanabilirsiniz.Anında noter hizmeti sunan merkezimizde noter aramanıza ve noterde sıra beklemenize gerek kalmaz.Noter ayağınıza gelir.Vaktinizin değerli olduğunu biliyoruz.İkinci el araç alım-satım sürecinde ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda hızlı,güvenli ve profesyonel danışmalık hizmetleriyle doğru alışveriş yapmanızı sağlıyoruz.

ÇÜNKÜ SİZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ.

Bahçelievler Oto Ekspertiz Fiyatları

Bahçelievler oto ekspertiz fiyatları makul seviyede olup, oto ekspertiz işlemlerinin amacını düşünecek olursak çok karlı bir işlem olmaktadır. Alacağınız aracın öncelikle ekspertizini yaptırmak aracın size ileride doğurabileceği masrafların önüne geçmektedir.

Bahçelievler Oto Ekspertiz Fiyatlarını öğrenmek için tıklayın.

Bahçelievler Oto Ekspertiz Randevusu almak için tıklayın.

OTO EKSPERTİZ İŞLEMİ VE OTO EKSPERTİZ RAPORU NEDİR

Oto ekspertiz işlemi bu işte uzman olan şirketlerin ya da ustaların teknik ve yüksek teknolojili cihazlar yardımı ile aracı başta aşağıya kontrol etmesi ve incelemesi işlemine denir. Ustalar yapmış oldukları bu inceleme sonrasında bir değerlendirme yaparlar ve bu değerlendirmenin yazıldığı rapora da oto ekspertiz raporu denmektedir. Bu konuda kaliteli bir şirket ve personel grubundan yardım almanız mantıklı olacaktır. Bundan dolayı da İstanbulda bulunan Bahçelievler oto ekspertizfirmaları size bu alanda en kaliteli hizmeti verecektir.

Bahçelievler Oto Ekspertiz Raporu Nasıl Alınıyor

İkinci el araba alımı sırasında alıcıların satıcılardan talep ettiği belgelerden birisi olan oto ekspertiz raporu oldukça kolay bir şekilde alınmaktadır. Bunun için ilk olarak Bahçelievler oto ekspertiz şirketlerinden güvendiğiniz bir tanesine gidiyorsunuz. Ardından buradaki personeller sizlerin araçlarını alarak teknik cihazlara ve ekipmanlara bağlıyor ve sonra da bir takım bilgisayar ortamında testler uygulamaya başlıyor. Bu tapılan testler ışığında araç kendi performans değerlerini ortaya çıkarıyor ve bunların her biri de birleşerek uzmanlara tarafından değerlendiriliyor. Son olarak da ortaya oto ekspertiz raporu çıkıyor. Çıkan bu raporda satın almak istediğiniz aracın her türlü özelliğini görebileceğiniz gibi aynı zamanda geçmişte yaşadığı kazaları ve buna bağlı olarak da hangi parçalarının değişime uğradığını görebilirsiniz.

Oto Ekspertiz Raporunda Yer Alan Motor Testi Neden Yapılır

Oto ekspertiz raporunun hazırlanması sırasında aracınıza bir çok test uygulanıyor. Bu uygulanmakta olan testlerin en başında da aracın en önemli parçası olan motor ile ilgili motor testi geliyor. Motor testinin yapılış amacı aracın gücünü belirlemektir. Aynı zamanda yapılan motor testi ile aracın yıpranma payı ve aşınma dayanım değerleri de belirlenir. Bunun yanında motorun farklı devirlerde ne derece güç üretebildiğini ve farklı sıcaklık basınç ve nem şartları altında ne kadar performans sergileyebildiğini öğrenebiliyorsunuz.

Görüldüğü üzere yapılacak olan oto ekspertiz işlemindeki en önemli test motor testidir.

Ülkemizdeki Oto Ekspertiz İşlem Fiyatları

Ülkemizde bir çok sayıda oto ekspertiz firması yer aldığı için bu konuda belirli bir hizmet piyasa değeri vardır. Özellikle Bahçelievler oto ekspertiz firmaları sizlere uygun fiyat aralıkları sunabiliyor. Ancak yine de yaptıracağınız bu işlem sizi maddi açıdan zorlayacaksa bu konuda şirketlerin ikili ve üçlü paket seçenekleri de mevcuttur. Bu sayede oto ekspertiz raporunu tek seferde değil bölerek oluşturuyorsunuz.

TÜM ŞUBELER

Oto Experim
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Oto Experim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
07:07
×
Whatsapp