İkinci el araç alıp satarken sıklıkla duyduğunuz kelime oto ekspertiz kelimesidir. Araçların muayenesinin yapılması anlamına gelmektedir en genel anlamıyla. Bir nevi checkup olarak düşünebilirsiniz. Amaç ise ikinci el araçlarda herhangi bir çarpma, değişen parça, boya vs. gibi bir durum olup olmadığının tespit edilmesi ve bunun belgelenmesidir. Bağcılar oto ekspertiz şubemizle bu alanda hizmetlerimize devam eden bir firmayız. Araç alım satımlarında şubemize gelerek son model cihazlarla yaptığımız incelemeler sonunda güvenilir bir şekilde hazırlanan raporunuzu teslim alabilir gönül rahatlığıyla arabanızı satabilir ya da araba satın alabilirsiniz.

OTO EKSPERTİZ NEDİR?

Otomotiv sektörün de ikinci el araç alırken en önemli konular arasında oto ekspertiz yer almaktadır. Oto ekspertizin amacı satıcı ve alıcı arasındaki güveni oluşturmaktır. Aracın her açıdan incelenmesi, detaylı bir şekilde kontrol edilmesi aynı zamanda garantili bir süreç içerinde oto ekspertiz raporu ile sunulması gerekmektedir. Bu inceleme içerisinde A’dan Z’ye bir durum söz konusudur örnek verecek olursak motor mekanik kontrolleri, araç içi ve dışı elektronik aksam incelemesi, kaporta boya kontrolleri, mekanik alt kontroller, hasar kaydı dahilinde ve yasal sorgulama ile test sürüşü girmektedir. Oto Ekspertiz Nedir sorusuna cevap arıyorsanız tıklayarak detaylı bir inceleme sağlayabilirsiniz.

OTO EKSPERTİZ RAPORU NEDİR?

İkinci el araç alacak olan şahısların kesinlikle TSE 13805 oto ekspertiz raporuna sahip işletmelerde yaptırılmasını tavsiye etmekteyiz. Oto Experim olarak tüm TSE belgelerimiz mevcuttur ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığının denetimi altındadır. Firmamızda yaptırmış olduğunuz ekspertiz raporunun garantili bir şekilde size teslim etmekteyiz.

Oto ekspertiz fiyatlarını incelemek isterseniz sayfamıza bakabilirsiniz.

TÜM ŞUBELER

Oto Experim
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Oto Experim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
07:56
×
Whatsapp