Ataşehir Oto Ekspertiz

İkinci el araç satışlarında ekspertiz raporları oldukça önemlidir. Araç satın alacak olan kişilerin araç ile ilgili ekspertiz raporlarını istemeleri gerekir. Eğer rapor yoksa aracı Ataşehir oto ekspertiz yerlerine götürerek eksper raporu istemek mümkündür. Araçla ilgili önceden yapılmış olan her işlem ve sonrasında çıkabilecek tüm masraflar raporda çıkmaktadır.

Oto Ekspertiz Nedir?

Eksper anlam olarak bir konu hakkında teknik bilgisi olan kişiler anlamına gelmektedir. Oto ekspertiz ise otomobil ustalarının otomobilleri en detaylı şekilde incelemesi ve bu konuyla ilgili rapor yazmasıdır. Araçların geçmişte bulunmuş olduğu kazalardan diğer tüm masraf çıkabilecek konulara kadar oto ekspertizler tarafından incelenir. İkinci el araç satın alacak olan kişiler araçları ekspertizlere götürerek araç hakkında inceleme isterler. Otomobil almadan önce herkesin Ataşehir oto ekspertiz yerlerine giderek inceleme yaptırması gerekir.

Ataşehir Oto Ekspertiz

Araç almadan önce aracın geçmişi ve masrafları hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Araçlar için Ataşehir oto ekspertiz yerlerine gelmek ve inceleme yaptırmak gerekir. Araçların tüm geçmiş kazaları ve ilerde çıkabilecek masraflar bu şekilde ortaya çıkmaktadır. Ekspertiz raporundan sonra aracın masraflarına göre fiyatlarda değişiklikler meydana gelmektedir. Araç satan kişiler bazı detayları karşı tarafa söylemediğinden Ataşehir oto ekspertiz yerlerine götürerek müşterilerin araçları inceletmesi gerekir. Araç alacak kişilerin araçlar ile ilgili ekspertiz raporlarını talep etmeleri gerekir eğer rapor yoksa kendileri yaptırmayı teklif edebilirler. Özellikle ikinci el araç satışlarında Ataşehir oto ekspertiz tercih edilmektedir.

Ekspertiz Raporu Neden Önemlidir?

Alınacak olan araçların uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde kullanılması için oto ekspertiz raporlarına bakmak gerekir. Araç satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şeyler aracın motorudur, kaportası ve fren sistemlerdir. Oto ekspertizlerde otomobillerin motorları hakkında detaylı bilgiler edinilmektedir. Aynı zamanda araçların değişen parçaları var mı ya da önceden bir kazaya karışmış mı öğrenmek mümkündür. Detaylı ekspertiz raporlarında aracın içi, aksesuarları, tamponu ve bagajları da kontrol edilir. Ekspertize sokulan aracın detaylı bir şekilde incelenmesi daha sağlıklı olur. Aracın bu sayede elektronik tüm sistemleri ile kaportası dahil her şeyi incelenmiş olur.

Ataşehir oto ekspertiz şubemiz, oto ekspertiz hizmetini profesyonel eğitimli, deneyimli ve güvenilir kadroyla vermektedir.

Ataşehir oto ekspertiz, araç alıcılarına en kaliteli ve detaylı raporlar sunmaktadır.

Oto Experim Ataşehir oto ekspertiz şubemiz, siz değerli müşterilerimiz kahvelerini yudumlarken ekspertiz ekibimiz, teknolojik cihazlarla, bilgisayar destekli ortamda araç üzerinde tüm incelemeleri gerçekleştirir.
İstanbul Anadolu Yakasının en kaliteli ve ekspertiz denince akla ilk gelen kurumsal firması OTOEXPERİM Ataşehir Şubesi sektöründe öncülük eden premium hizmet anlayışı sunar.

TÜM ŞUBELER

Oto Experim
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Oto Experim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
08:44
×
Whatsapp