Ataşehir Oto Ekspertiz

Profesyonel oto ekspertiz hizmetleri ile beğendiğiniz araç hakkında tüm detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Motor testinden dyno testi ve mekanik gelişmiş testlere kadar oldukça kapsamlı şekilde gerçekleştirilen oto ekspertizi ile almak istediğiniz araç hakkında eksiksiz bilgiler edinebilirsiniz. Profesyonel kadrosunun kullandığı en gelişmiş ekipmanlarla sektöre öncülük eden otoexperim, bilgisayar ortamında gerçekleştirdiği detaylı testleri ile Aataşehir’deki tek adresinizdir.

Ataşehir oto ekspertiz, net bir rapor ile tüm sonuçları sözlü ve yazılı şekilde sunar. Araç ekspertiz raporu ile almak üzere olduğunuz ikinci el aracınız en yeni ekipmanlar ve deneyimli kadro ile en ince noktasına kadar test edilmiş olur.

Ataşehir Oto Ekspertiz İşlemleri Nasıl Yapılır?

Oto ekspertiz hizmetleri hem alıcı ham de satıcı açısından büyük öneme sahiptir. Ataşehir oto ekspertiz hizmetinde uzman eksperlerin yapacağı işlemler, temizlenmiş bir araç üzerinde gerçekleştirilir. Temiz bir araç üzerinde yapılan tüm test ve gözlemler, doğru sonuçlara ulaşılmasına yardımcı olur. Ataşehir oto ekspertiz hizmetleri şu şekildedir.

Araç dışının incelenmesi; araç ekspertizi işlemlerinde aracın dışında yapılan gözlemler mutlaka yapılması gereken incelemelerin başında gelir. Bu incelemeler esnasında aracın gövde yapısı dikkatle incelenir. Kaporta, boya durumu, cam ve farlar, lastik, jant, fren ve süspansiyon sistemi gibi önemli noktalar da detaylı şekilde incelenir.

Araç içinin incelenmesi; araç içinde yapılan incelemeler özellikle sürücü ve yolcu konforu açısından büyük öneme sahiptir. Koltuklar, kapı panelleri, araç konsolu, direksiyon simidi, gösterge paneli, klima ve hava yastıkları gibi araç içi güvenlik ve kullanım konforu oluşturan tüm detaylar dikkatle incelenir. Böylece aracın kullanımı sırasında konforunuz ve güvenliğiniz ile ilgili aklınıza takılan sorulara da yanıt bulabilirsiniz.

Test sürüşü: araç ekspertizi sırasında mutlaka test sürüşü gerçekleştirilir. Test sürüşü esnasında aracın motor performansı değerlendirilir. Şanzıman, direksiyon, fren ve süspansiyon sistemi gibi yürüyen aksam gibi önemli noktalar özenle incelenir.

Teknik işlemler: Araç ekspertizi sırasında aracın teknik özelliklere bakılır. Bu gözlemler sırasında aracın motor, şanzıman, fren ve süspansiyon sistemi, araba beyni, egzoz sistemi ve diğer teknik parçaları ve sistemleri değerlendirilir.

Hasar tespiti; araç ekspertizi sırasında aracın hasar geçmiş değerlendirilir. Bu gözlemlerde aracın önceden yaşamış olduğu hasarlar tespit edilmiş olur. Bu incelemeler aracın geçmişte yaşadığı hasarların araç değerine etkisinin tespit edilmesine yarar. Böylece satın almayı düşündüğünüz araç için belirlenen rakamın doğruluğunu da teyit edebilirsiniz.

Ataşehir Oto Ekspertiz Avantajları Nelerdir?

Ataşehir bölgesinde araç satın alacaklar ya da aracını satacak olan kişiler, araç ekspertizi yapacak güvenilir bir firmaya ihtiyaç duyar. Araç ekspertiz işlemi ile kullanıcıların gözle göremeyeceği detaylar tespit edilir. Bu incelemeler araç içi işlemler ve araç dışı işlemler olmak üzere ikiye ayrılır. Böylece hem alıcı hem de satıcı açısından tarafsız bir tespit yapılmış olur.

Ataşehir oto ekspertiz merkezinde bilirkişi tarafından gerçekleştirilen araç ekspertiz işlemi özellikle araç alım satımlarında aracın durumunu net olarak görmeyi sağlar. Aracın genel durumunu görmeye ve performansını ölçmeye yarayan araç ekspertiz işlemleri, araç alım satımları öncesi gerekli olan işlemlerdir. Ekspertiz raporu sayesinde araç sahipleri ve araç alıcıları, araç ile ilgili detaylı ve doğru bilgilere ulaşabilir.

Oto ekspertiz hizmetleri, Ataşehir ve çevresinde pek çok araç sahibi tarafından tercih edilen işlemlerdir. Kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirilen araç ekspertiz hizmetlerinin herhangi bir yasal zorunluluğu olmasa da yapılması büyük öneme sahiptir. Siz de Ataşehir’de araç ekspertiz hizmeti arıyorsanız, otoexperim üzerinden işlemlerinizi yapabilir, güvenilir bir ekspertiz raporuna sahip olabilirsiniz.

Ataşehir Oto Ekspertiz Fiyatı

Ataşehir oto ekspertiz tarafından hazırlanan araç ekspertiz raporu her zaman tarafsız ve güvenilir olması sebebi ile tercih sebebidir. Oto ekspertiz fiyatları belirlenirken gerçekleştirilen test İşlemleri parça parça olarak değil bir bütün olarak hesaplanır. Ekspertiz paketleri içeriklerine göre ayrı fiyat seçeneklerine sahiptir. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun paketi belirleyebilir, hızlı bir şekilde ekspertiz raporuna ulaşabilirsiniz. Tüm aracın incelemesine ve raporlamasına yarayan araç ekspertiz hizmeti, otoexperim tarafından en uygun fiyat avantajları ile gerçekleştirilir. Ataşehir ekspertiz ihtiyaçlarınızda zaman kaybetmeden hizmet ve fiyatlar hakkında bilgi almak için otoexperim ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp