4.Levent Mobil Oto Ekspertiz

  • 4.Levent Mobil Oto Ekspertiz

4. Levent Oto Ekspertiz

Araç alım satımı sırasında sadece kişilerin beyanına dayanarak ara alımı söz konusu olmamaktadır. Çünkü araçların dış görünüşleri fikir vermek için yeterli olmamaktadır. Kişilerin araç alım satımları sırasında ekspertiz eşliğinde ilerlemesi gereklidir. 4.Levent oto ekspertiz ekipleri her konuda destek vermektedir. Araç içinde farklı noktalarda arazılar olabilir. Hatta bazı arızalar önceden tespit edilerek ileriye dönük onarım ve tespit yapılabilir. Kişiler olabilecek kazalara veya çıkabilecek masraflara karşı tedbir alırlar.

4.Levent Oto Ekspertiz

Araç alım satım noktasında rahat alım satış için ekspertiz işlemi gerekli olmaktadır. 4.Levent oto ekspertiz teknik ekip, araç ve süre konusunda başarılı bir performans göstermektedir. Ekspertiz sırasında araçların farklı bölümleri incelenmektedir. Bu incelemeler konusunda uzman ekipler tarafından yapılır. Motor aksamı, mekanik bölüm, boya kaporta bölümü incelenir. Aracın ç ve dış kısımdaki tüm bölümler detaylı şekilde gözden geçirilir. Böylece ikinci el ara alımında kişilerin mağdur olmasının önüne geçilmektedir.

Oto Ekspertiz İşlemi Nasıl Yapılır?

4.Levent oto ekspertiz işlemi tarafsız ve uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Tamir gereken yerler tespit edilir ve araç sahiplerine bilgi verilir. Bu tespitler ise rapor halinde sunulmaktadır. Bu şekilde taraflar gönül rahatlığı içinde araç alıp satmaktadır. Otomobilin üzerinde pek çok inceleme yapılmaktadır. Tüm incelemeler test sürüşü ile tamamlanmaktadır. Bu incelemeler;

Hasar kaydı

Boya, kaporta

Motor aksamı

Mekanik bölüm

Elektrik aksamı

Oto Ekspertizde Nelere Bakılır?

4.Levent oto ekspertiz araç testlere bağlanarak yapılmaktadır. Süspansiyon testi bilgisayar destekli makineler ile yapılmaktadır. Bu şekilde hata payı en aza indirilmektedir. Aracın sağlamlık durumu tespit edilir. Motorun durumuna ve bağlantılara bakılır. Elektrik aksamı kontrol edilir. Araçlarda fren sistemi çok önemli olmaktadır. Bu kontroller sırasında fren sisteminin kontrolü yapılır.

Araç lift üzerine alınır ve alt aksamı kontrol edilir. Alt kısımdan bir darbe alıp almadığına bakılır. Herhangi bir yağ kaçırma durumu varsa bu kontrol edilir. Boya sorunları, tamir yerleri ilgili tespit yapılmaktadır. Araçlarda kilometrenin doğruluğu önemli olmaktadır. 4.Levent oto ekspertiz bu konuda da tespitler yapmaktadır. Oto ekspertiz sırasında aracın fren testi, boya kontrolleri, elektrik aksamı, motor performans ölçümü yapılmaktadır.

4.Levent Oto Ekspertiz OtoExperim şubesi, hem alıcıya hem satıcıya araçla ile ilgili öğrenmeniz gereken ayrıntılı bilgilendirmeyi şeffaf ve detaylı rapor halinde siz müşterilerimize aklınızda soru işareti kalmadan sunar.

Aracın expertiz işlemleri sırası ile şu şekildedir;

İç kondisyon expertiz, Dış kondisyon expertiz, Kaporta boya değişen kontrolleri, Elektronik donanımsal kontrolleri, lift üzerinde mekanik alt takım kontrolleri, Yanal kayma testi, Süspansiyon testi, Fren testi, Dyno (Motor güç) testi yapılmaktadır.

Güvenini teknolojiden alan OTOEXPERİM her zaman yanınızdadır.

ANINDA NOTER HİZMETİ

Oto Experim olarak sunduğumuz hizmet doğrultusunda anında noter hizmeti ile devir işlemlerini tamamlamış oluyoruz.

TÜM ŞUBELER
Whatsapp