Ümraniye Oto Ekspertiz, Oto Experim Ümraniye şubesi Türkiye’nin en gelişmiş test parkuruna sahiptir. Oto Experim olarak 2012 yılından itibaren oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz. İkinci el araç alım satım işlemlerinde tarafsız oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Alıcı ve satıcı için güven konusunda imkan sunan Oto Experim Ümraniye oto ekspertiz sektörü içerisinde oldukça konuşulmaktadır. Oto Ekspertizde en önemli unsur güven ve tarafsızlıktır.

ÜMRANİYE OTO EKSPERTİZ FİRMASI

Ümraniye oto ekspertiz firması Oto Experim ile aldığınız aracı garanti altına alabilirsiniz. Oto Ekspertiz raporumuz doğrultusunda 3 Ay veya 5.000 kilometre boyunca problemsiz kullanmayı garanti edebilme şansınız vardır. Türkiye’nin en gelişmiş test parkuruna sahip olan Ümraniye oto ekspertiz aracınızı güven ile oto ekspertiz yapmaktadır. A’dan Z’ye aracınız incelenip oto ekspertiz raporu sunulmaktadır. İkinci el araç alırken dikkat edilmesi gereken durumlar araç daha önce kaza geçirmiş mi, boya kaporta kontrolü, değişen kontrolü, airbag kontrolü vb. işlevler öncelikli bir şekilde Ümraniye oto ekspertiz tarafından kontrol edilmektedir.

Ümraniye oto ekspertiz Oto Experim şubemizde siz cafemizde otururken aracınızı izleyebilir. Aynı zamanda oto ekspertiz raporumuzu kapsamlı bir şekilde rahatça inceleyebilirsiniz. Ümraniye oto ekspertiz Oto Experim’de internet sitemiz üzerindeki oto ekspertiz randevu formunu dolduran müşterilerimiz direk beklemeden işlem yapılmaktadır. Oto ekspertiz randevu formu doldurulduktan sonra sizi direk olarak arayıp teyit işlemi gerçekleştikten sonra mevcut saat direk olarak size ayrılır. İkinci el araç satın almadan önce Oto Experim garantisi ile sizlere Ümraniye oto ekspertiz sektöründe ayrıcalık tanımaktayız.

Ümraniye oto ekspertiz randevusu almak için ulaşabilirsiniz.

  • Ümraniye Oto Ekspertiz
  • İstanbul Oto Ekspertiz
  • Oto Ekspertiz
  • Ümraniye Oto Ekspertiz Fiyatları
  • Ümraniye Oto Ekspertiz Firmaları
  • Ümraniye En İyi Oto Ekspertiz
TÜM ŞUBELER

Oto Experim
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Oto Experim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
08:29
×
Whatsapp