Otomobil alacak olan vatandaşların dikkat etmesi gereken önemli bir konu şanzıman çeşididir. Şanzıman çeşidi bilinçli sürücü tarafından aracı nasıl kullanacağına dair konforlumu yoksa yüksek performans ile beraberinde yakıt tüketimini göz önünde bulundurarak bir karar verilmelidir.

S-TRONİC Şanzıman Nedir?

S - tronic şanzıman ise özellikle tercih eden sürücü konforlu bir sürüş seçeneğini göz önünde bulundurarak seçimini gerçekleştirmiş olur. S-tronic şanzıman çift kavramalı şanzıman türü arasındadır. S-tronic şanzımanın yapısı direk olarak vites geçişlerinde yaşanmakta olan sarsıntıyı önleyerek seri bir vites geçişi sunmaktadır. Otomotiv mühendisleri tarafından devamlı geliştirilen şanzıman teknolojisidir. Çift kavramada birincisi tek sayılı geçişler sağlayarak çift vites geçişlerini de muazzam bir şekilde organize edecek alt yapı teknolojisine sahiptir. Vites değişimleri içerisinde çift kavrama aksamı hızlı bir tepki verecek şekilde tasarlanmıştır. Araç zorlanmadan konforlu bir sürüş deneyimi sağlamış olunur. Çekiş kuvvet kaybını en az durumda tutmak adına sportif sürüş için optimize edilmiş bir şanzıman türüdür.

Ayrıca, otomobil alım sürecinde önemli bir diğer nokta da aracın genel sağlığı ve durumu hakkında bilgi sahibi olmaktır. Bu noktada, güvenilir bir oto ekspertiz hizmeti, potansiyel alıcılar için büyük önem taşır. Firmamız, uzman kadrosu ve modern ekipmanlarıyla araçların detaylı bir değerlendirmesini yaparak, olası sorunları önceden tespit eder ve müşterilere güvenilir bir alım süreci sunar. S-TRONİC şanzıman gibi teknolojik detaylara odaklanan firmamız, müşterilerine konforlu ve performans odaklı bir sürüş deneyimi sunma hedefindedir. Detaylı oto ekspertiz hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi almak için Oto Experim'i ziyaret edebilirsiniz.
Whatsapp