PDK vitesli araçların 7 ileri vites durumu ile hem otomatik şanzıman hem de manuel şanzıman olarak bir alt yapısı mevcuttur.

Pdk Şanzıman Nedir?

PDK şanzıman otomotiv mühendisleri tarafından geliştirilmesinin en büyük amacı çok daha hızlı vites geçiş durumunu sağlamak ve sürücünün seri hareketlerine anında cevap verebilerek konforu üst seviyede vermek yakıt tüketimini ise çok daha düşük harcamaya yönelik tüm özellikleri PDK şanzıman taşımaktadır. PDK şanzıman oldukça popüler bir teknoloji türüdür. PDK şanzıman çift kavramalı şanzıman teknolojisi içermektedir. Manuel ve otomatik vites seçenekleri doğrultusunda sürücüye aynı araç içerisinde istediği performansı ve konforu sağlayacak teknolojiye sahiptir.

PDK şanzıman motor teknolojileri içerisindeki yeri özellikle performans araçlarına en fazla tercih edilen şanzıman türüdür. PDK şanzımanı otomotiv sektöründeki lider marka Porsche mühendisleri tarafından geliştirilmiş ve son yıllarda ise Japon otomobillerindeki markalarda da görülmeye başlanmıştır. Firmamız, bu önemli teknolojiyi içeren araçların detaylı incelemesini yaparak müşterilerine kusursuz oto ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Siz de aracınızın güvenliğini ve performansını ön planda tutuyorsanız, uzman ekibimizle tanışarak bu avantajlı hizmetten faydalanabilirsiniz

Whatsapp