Oto ekspertiz raporu aracı almadan önce mevcut aracın en doğru sonuçlarını edinebilmek adına son teknoloji sistemle müşterilerimizin Oto ekspertize geldiklerinde mağdur olmaması adına Oto ekspertiz de araçta olan sorunların ve problemlerin kontrollerini sağlamaktadır.

Oto Ekspertiz Raporu Nedir ?

Müşterilerimiz Güveninirlik açısından bütün her detayı sorabilirler. Oto ekspertize gelen bütün araçlar'da sorulan sorulara memnuniyet ve güvenilirlik açısından her soruyu sorma hakkına sahiplerdir . Oto ekspertiz'de yapılan işlemlerde eksiksiz bilgi akışı sağlanmalıdır. Ülkemizde Araç Alım Satımlar'da Alınan araç mutlaka Oto ekspertize gelmelidir.

Oto Ekspertiz Raporunun Önemi Nedir ?

Oto ekspertiz Raporunun önemi ilerde müşterilerimizin zarara uğramaması açısından kendilerininde güvence altına almaları açısından Hukuki işlemlere başvurma haklarınında doğması esas alınmaktadır.

Doğabilecek bütün sorunların ortadan kalkması amacı ile belli sebepleri ve nedenleri teşkil eder.

Neden Ve Sebepleri Örneklendirecek olursak ;

1- Oto ekspertize Muayeneye gelmeyen Aracın satışı olduktan sonra pert olduğunu sonradan tespit etmesi.

2- Oto ekspertiz'de Alım satımlar'da dolandırılmanın önüne geçmek .

3- Oto ekspertiz'de Müşterilere yanlış bilgi aktarımının önüne geçmesini sağlamak.

4-Oto ekspertize gelmeyen araçlar kaza yapmış olabilir , Satış olduktan sonra Oto ekspertize gelmediklerinde müşterilerimizin ellerinde belge olmadığı için hiçbir hak talebinde bulunamazlar.

5-Oto ekspertize gelen araçlar herşeyi en başından öğrenmeli haklarınında korunması açısından önem taşımaktadır.

6-Oto Ekspertiz'de sıfır araçlar'da bile kusur çıkmaktadır.

7-Oto Ekspertiz'de Sadece ikinci el araçlar için geçerli muayene hizmeti yoktur sıfır araçlarada hizmet verilmektedir.

8-Sıfır araçlarda bile aracın yüklemesinde taşımasında bile çizik vs. gibi sorunlar çıkmaktadır.

9-Oto ekspertize gelen müşterilerimiz TSE belgesini Mutlaka sormalıdır. Kaç yıldır hizmet verdiklerini detaylı bilgi sahibi olup oto ekspertiz firmalarına gitmeleri önemlidir.

10- Oto ekspertize gelen araçlarda Müşteriler Alım Satımlar'da Mevcut olan bilgiler dahilinde bilgi akışı SATICI tarafından iletildiyse eğer satış gerçekleşse bile 15 gün içerisinde YASAL HAKLARINI KULLANMAKLA YÜKÜMLÜDÜR.

Eğer sizde Oto Experim ile kazanmak istiyorsanız, Oto Experim bayilik başvurusu sayfamıza göz atabilirsiniz. Oto Experim haberlerine göz atarak bizimle alakalı daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Whatsapp