Günümüzde hayat temposu çok yoğundur. Özellikle büyük şehirlerde bir yerden bir yere gitmek meşakkatlidir. Araç alım satım işlerinde de güvenilir ve bulunduğunuz bölgeye yakın ekspertiz bulmak zor olabilir. Bu yüzden oto ekspertiz hizmetinde de yeni bir dönem başlamıştır. Bu döneme mobil oto ekspertiz yani gezici ekspertiz adı verilmiştir.

‘’ Bulunduğu ilden başka ile araç almak için gelecek kişiler için muazzam bir çözümdür. Aracı satın almak isteyen kişi gezici oto ekspertiz ile iletişime geçerek aracın yanına gelmeden ekspertiz yaptırarak aracı muayene ettirebilir. Bu sayede hem zamandan hem de paradan tasarruf etmiş olursunuz. ‘’

Peki mobil oto ekspertiz nedir, neleri kapsar, hangi illerde vardır, inceleyip öğrenelim.

Oto Ekspertiz'de mobil oto ekspertiz çözüm odaklıdır. Hangi şehir'de olursa olsun müşterilerimiz bulunduğu konuma gelerek mobil oto ekspertizi yapılmaktadır.

Satın almak istediğiniz bir araç mobil oto servis teknisyenleri tarafından istediğiniz araca yerinde mobil oto ekspertiz yapılmaktadır.

Özellikle vakit bulamayıp yoğun iş temposu olan insanlar için güzel bir hizmet sunulmaktadır. Üstelik bu işlemi kapalı kapılar arasında değil insaların da olduğu araç sahibin bulunduğu yere giderek ; Örneğin evinin kapısının önü iş yerinde ya da otoparkında araç sahibi nerede müsaitse orada Oto ekspertiz işlemi yapılmaktadır.

Mobil Oto Ekspertiz Nedir?

Oto ekspertiz hizmetinde yeni bir dönemin başlaması mobil yani gezen oto ekspertiz ile olmuştur. Mobil oto ekspertiz kontrol ettirmek istediğiniz aracın bulunduğu yere teknik ekip ve ekipman ile giderek aracın tüm problemlerinin raporlanmasıdır. Bu işlemde aracı alan ya da satan taraf oto ekspertize gitmiyor, oto ekspertiz aracı kontrol etmeye geliyor. Bu yüzden de gezen, gezici ya da mobil oto ekspertiz ismi ile anılıyor.

Mobil oto ekspertiz işlemi çözüm odaklıdır. Araç belirlenen saatlerde muayene ekipleri tarafından kontrol edilir. Bu sayede oto ekspertize giderek sıra beklemenize gerek kalmaz. Satın almak istediğiniz araca mobil oto servis teknisyenleri tarafından istediğiniz yerde mobil oto ekspertiz yapmaktadır.

Özellikle vakit bulamayıp yoğun iş temposu olan insanlar için güzel bir hizmet sunulmaktadır. Üstelik bu işlemi kapalı kapılar arasında değil araç sahibin bulunduğu yere giderek, örneğin evinin kapısının önü iş yerinde ya da otoparkında yani araç sahibi nerede müsaitse orada gezici oto ekspertiz işlemi yapılmaktadır.

Ayrıca Filo ve Mobil Ekspertiz hizmetleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Gezici Oto Ekspertiz Hizmeti Neleri Kapsar?

Gezici oto ekspertiz hizmeti bir ekspertize gittiğiniz zaman yaptırmak istediğiniz tüm muayeneleri kapsayacak şekilde hizmet vermektedir. Bu hizmette tam donanımlı gezici ekspertiz araçları kullanılır. Bu sayede araçlar A’dan Z’ye incelenir ve her problem raporlanır. Aşağıdaki hizmetler gezen mobil oto ekspertiz hizmeti esnasında verilir;

 • Motor &Mekanik Kontrolü
 • Boya - Değişen Kontrolü
 • Aracın alt ve ön takım kontrolleri
 • Vites Seti Kontrolü
 • Motor Sızdırmazlık Testi
 • Kaporta Kontrol
 • Yol Testi
 • İç & Dış Ekspertiz ( Aracın tüm detayı ile incelenmesini kapsar. Dikiz aynası, iç güneşlik, korna, airbag, torpido, pedal lastikleri, direksiyon simidi ve tuşarı, iç mafsal boşlukları, kapı kilitleri, elektrikli koltuk motorları, emniyet kemerleri, cam düğmeleri, tavan döşemesi, dijital ve manuel ekran kontrolleri, ses sistemi, yağmur ve park sensörleri, far kontrolleri, plaka aydınlatma, ön ve arka stoplar, bagaj içi kontrolü, ön ve arka camların kontrolü ve benzeri tüm araç aksamları bu hizmette kontrol edilir)
 • Arıza Tespit Raporu ( OBD elektronik beyin tarama testi)
 • Dosya Sorgulama (Araç Kaç Kilometrede? Tramer Kaydı var mı? Vergi Borcu var mı? HGS/OGS/İSPARK Borç sorgulama)

Mobil Oto Ekspertiz yapılırken bu hizmeti almak bilinçli alıcı ve satıcı tarafından daha güvenli olur. Bu hizmetin amacı araç satın almak isteyen ve satan kişilerin zamandan tasarruf etmesini sağlamaktır. Alıcı ve satıcının zarar görmemesi açısından önemlidir.

Mobil Oto Ekspertiz Faydaları Nelerdir?

Mobil gezici oto ekspertiz hizmeti çok faydalı ve avantajlıdır.

 • Hem alıcıya hem de satıcıya zaman kazandırır. Zamandan tasarruf etmesini sağlar.
 • Kapsamlı ve güvenli ekspertiz hizmetini aracı ekspertize götürmeden almış olursunuz.
 • Özellikle farklı şehirlerden gelen kişiler için uygun fiyatlı ve ekonomik bir çözümdür.
 • Araç alım satım işini kolaylaştırır ve hızlandırır.
 • Bulunduğunuz ilden başka bir ile ekspertiz için gelmenize gerek kalmaz.

Mobil oto ekspertiz sizin yerinize aracı inceler ve uzun yoldan gelip masraf yapmanızı önler. Eğer ikinci el alacağınız araç hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız OTO Eksperim ile iletişime geçerek mobil oto ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi oto ekspertiz firmalarından biri olan firmamız Oto Ekspertiz hizmetinde çığır açarak mobil gezici ekspertiz hizmeti vermektedir. Hemen bizi arayın ve oto ekspertiz için bütçenizi zorlamayın!

Mobil Oto Ekspertiz İstanbul

Oto Eksperim hangi şehirde olursa olsun müşterilerimizin bulunduğu konuma gelerek mobil oto ekspertizi yapmaktadır. İstanbul başta olmak üzere tüm illerde mobil oto ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Mobil oto ekspertiz İstanbul arayışı içinde iseniz hemen bizi arayıp randevu alabilirsiniz. Aşağıda mobil oto ekspertiz işleyiş sürecini görebilirsiniz.

Gezici oto ekspertiz süreci neleri kapsar?

 • Bizi arayıp randevu alınız.
 • Randevu saatinde mobil ekiplerimiz ekspertiz yapılacak bölgeye gelir.
 • Ekspertiz ücreti için istediğiniz ödeme yöntemi ile ödeme yapılır.
 • Detaylı oto ekspertiz yapılır.
 • Rapor sunulur, açıklama yapılır ve teslim edilir.

Araç ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları ekiplerimize sorabilirsiniz. Oto Eksperim ile güvenilir oto ekspertiz hizmeti almak çok kolay!

Mobil oto ekspertiz'de hangi kontroller sağlanabilir ?

Mobil oto ekspertizde;

Aracın: Motor - Mekanik - Boya - Değişen Kontrolleri yapılarak rapor teslimi sağlanır.

Mobil Oto Ekspertiz Yapılırken bu hizmeti almak bilinçli alıcı ve satıcı tarafından daha güvenli olur .Nedeni ise mobil oto ekspertiz yapılırken fiyat kırmak isteyen müşterilerin önüne geçer .

Bu hizmetin amacı araç satın almak isteyen kişiler hem zamandan tasarruf etmektedir.

Alıcı ve satıcının zarar görmemesi açısından önemlidir.

Whatsapp