Lineartronic Şanzıman Nedir? Lineartronic şanzımanın Türkçe anlamı ise sürekli değişen şanzıman sistemi olarak geçmektedir.

Oto Ekspertiz

Lineartronic Şanzıman Nedir?

Otomotiv sektöründe Subaru firması tarafından geliştirilmiş bir şanzıman teknolojisidir. Subaru lineartronic şanzıman sistemi boxer model motor yapısı için üretmiş bulunmaktadır.

Lineartronic şanzımanın asıl üretim amacı ise sürücünün tüm ihtiyaçlarına anında komut verebilen ve bunu hiçbir şekilde zorlanmadan yapan bir mühendislik teknolojisi sunulmaktadır. Subaru lineartronic şanzımanlı araçlarının yakıt tüketimi en aza indiren ve performans bakımından da en iyi şekilde optimize sunmaya çalışmaktadır.
Lineartronic vitesli aracın hem manuel ve hem de otomatik sürüş seçeneği bulunmaktadır. Lineartronic yakıt tüketimi konusunda düşük performans konusunda artış istendiği taktirde manuel vitesin sizlere sunacağı ayrıcalıklı avantajları sürüş esnasında kendiniz deneyimleyerek daha iyi anlayabilirsiniz.

Lineartronic şanzıman, Subaru tarafından geliştirilen bir otomotiv teknolojisi olarak öne çıkıyor. Bu yenilikçi şanzıman sistemi, Subaru'nun boxer model motor yapısı için özel olarak tasarlandı. Araç sahiplerine anında ve zahmetsizce tüm sürüş ihtiyaçlarına cevap verme amacı güden Lineartronic şanzımanlı Subaru araçlarının performansı ve yakıt tasarrufu konusundaki çabaları takdire şayan. Eğer bu teknolojiye sahip bir araç düşünüyorsanız, aracı aldıktan sonra ekspertize götürmeyi unutmayın. Daha fazla bilgi ve detaylar için oto ekspertiz hizmeti sunan firmamızın Oto Experim web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın. Firmamızın uzman ekibi, aracınızın güvenliği ve performansı konusundaki ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmak için burada.
Whatsapp