Oto ekspertiz araç alım satım alışverişlerinde önemli olan bir işlem olarak 2015 yılından beri popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Oto ekspertiz alacağınız aracın, herhangi bir kronik problemi, kazası, boyası, mekanik hasarı olup olmadığını size rapor halinde sunan işlemdir.

İncirli Oto Ekspertiz

Oto Experim ilk şubesi ile 2015 yılından bu yana Bakırköy'de hizmet vermeye devam ediyor. İncirli-Bakırköy bölgesi ikinci el araç alım satım işlemlerinin sık sık yapıldığı-oto showroomların çok bulunduğu bir bölge olarak tercih edilmektedir. İncirli oto ekspertiz firmaları denince ilk akla gelen firmamız Oto Experim, en kaliteli ve dünyanın en gelişmiş test parkuru ile hizmet vermektedir.

Oto Ekspertiz

Oto Ekspertiz Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oto ekspertiz yaptırırken her konuda olduğu gibi dikkat etmeniz gereken şeyler vardır. Bunlar;

  • Oto ekspertiz yaptıracağınız firmayı özenle seçin.
  • Mümkünse araç sahibinin seçtiği bir firma değil de sizin seçtiğiniz bağımsız bir firma olsun. Araç sahibinin seçeceği oto ekspertiz firması rapor hazırlarken taraf tutabilir-bu durum yaşanan bir durumdur.
  • Bağımsız oto ekspertiz hizmeti almak için dikkat etmeniz gereken şey; firmanın kurumsal olmasıdır. Kurumsal bir oto ekspertiz şirketinde işler bilgisayar üzerinden ilerlediği için bağımsız hizmet aldığınızdan emin olabilirsiniz.
  • Oto ekspertiz firmasının internetteki yorumlarını dikkate alın. Çoğunluk iyi yorumlar alan firmaları tercih edin. Malesef ki oto ekspertiz firmaları rakiplerine internet üzerinden olumsuz yorum gönderimi yapmaktadır. O sebeple 100 yorum içerisinde 1-2 tane olumsuz yorum olması normaldir. Olumsuz yorumları içeriğini anladıktan sonra dikkate almanızı öneririz.

İncirli Oto Ekspertiz Firmaları

İncirli Oto ekspertiz firmaları arasında önemli bir yere sahip olan firmamız, siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için Bakırköy İstanbul bölgesindedir. Ayrıca bizimle alakalı daha fazla bilgi edinmek isterseniz Otoexperim hakkımızda sayfasına göz atabilirsiniz.

Whatsapp