Bakırköy Oto Ekspertiz

İkinci el araç alım sürecinin ilk aşaması oto ekspertiz işlemleridir. Araç ekspertiz ile araçların güven raporu sağlanmış olur. Ekspertiz paketleri; aracın hasar kaydı, değişen parçası, kaporta ve boya durumu, motor bölümü testi gibi tüm teknik detayları raporlamaya yarar. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, araç ekspertiz firması seçimidir. Güvenilir ve alanında uzman firmalar arasından tercih yaptığınız tercihler, güvenilir sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Bakırköy oto ekspertiz hizmeti otoexperim ile sizlere sunulur.

Türkiye’de ikinci el araç alımı oldukça yüksek sayılara sahiptir. Bu durum da oto ekspertiz sektörüne duyulan ihtiyacın her geçen gün artmasının temel sebeplerinden biridir. Otoexperim güven ve yüksek kalite prensibi ile çalışan sektöründe öncü firmalardan biridir. İstanbul’un bir çok noktasında oto expertiz hizmeti sunan firma, Bakırköy ve çevresinde de ekspertiz hizmetlerini en iyi şekilde karşılıyor. Bakırköy Oto Ekspertiz deneyimli kadrosu ve gelişmiş test cihazları ile size güvenli bir hizmet sunuyor. İkinci el hatta ya da sıfır araçlarınızın kontrolünü Otoexperim aracılığı ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

En Güvenilir ve Kaliteli Bakırköy Oto Ekspertiz Hizmeti

En iyi oto ekspertiz hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bölgenizde en güvenilir hizmeti sunan oto ekspertiz firmalar aracılığı ile işlem yapmalısınız. Tarafsız ve güvenilir bir ikinci el araç raporuna sahip olmak için en doğru adres Otoexperim’dir. Bakırköy oto ekspertiz hizmeti aşağıdaki gibidir.

  • Motor mekanik kontrolleri,
  • Kaporta boya kontrolleri,
  • Süspansiyon ve yanal kayma testi,
  • Alt takım kontrolü,
  • Fren testi,
  • Airbag, koltuk, direksiyon simidi, cam ve silecek kontrolleri,
  • Araba beyni kontrolleri,
  • Diagnostic ve DYNO testi,
  • Lastik, jant ve aydınlatma kontrolleri,

Tüm bu hizmetler kapsamında aracınızın hangi noktasında hangi hasarların olduğu son donanım cihazlar ile tespit edilir. Sizlere sunulan raporda tüm detaylar açıkça belirtilir. Bu kapsamda en iyi oto ekspertiz hizmeti ile araç alım sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Araç tespit işlemlerinde daima araç alıcısının aynında olan firma, sizlerin herhangi bir mağduriyete uğramanıza engel oluyor. En güvenilir ve kaliteli Bakırköy oto ekspertiz hizmeti için Otoexperim ile iletişime geçebilirsiniz.

Size En Yakın Oto Ekspertiz Hizmeti Bakırköy

Otoexperim Bakırköy başta olmak üzere İstanbul’un birçok ilçesinde sizlere hizmet veriyor. Bakırköy oto ekspertiz adresleri arayışı içindeyseniz, Bakırköy şubesi ile ulaşımı kolay bir noktada hizmet veren ekspertiz firmasına web sitemi üzerinde bulunan konuma tıklayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bakırköy ekspertiz hizmeti ile araca ait tüm hasar kaydı, değişen parça ve ufak hasarlar gibi tüm detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Araç ekspertiz işlemleri arsından Otoexpertiz sonuç raporu ile size sözlü olarak da detaylı açıklamalar yapar. Böylece beğendiğiniz aracı alıp almamanız konusunda daha net karar verebilirsiniz. İkinci el araç alacaksanız oto ekspertiz işlemlerini yaptırmadan aracı satın almayın!

Neden Araç Ekspertiz Yaptırmalısınız?

Kendi bilgilerinize ve tecrübelerinize ayrıca satıcının kendi beyanına dayanarak alacağınız araçlarda sonradan ortaya çıkan masraflar ile mağdur olabilirsiniz. Özellikle boya ve kaporta da belirlelen hasarlar, araç değerini etkiler. Bu mağduriyeti yaşanmamak için araç ekspertiz merkezlerinin tamamen bağımsız ve tarafsız olarak sunduğu ekspertiz raporuna ihtiyacınız olur. Uzmanlardan oluşan ve uluslar arası kalite standartlarında 2. el araç piyasasına hizmet veren Bakırköy araç ekspertiz hizmeti ile almayı düşündüğünüz araç, sizi yarı yolda bırakmaz. Bunun için ekspertiz hizmetleri aracılığı ile beğendiğiniz araç sizin için test edilir, uzmanlarca detaylı şekilde incelenir. Böylece içiniz rahat ve aldığınız araca ve araç satıcısına güveniniz tam olur.

Bakırköy Oto Ekspertiz Fiyatları

Bakırköy oto ekspertiz fiyatları firma politikalarına göre değişir. Ekspertiz raporunun kapsamı ekspertiz fiyatlarında belirleyicidir. Ekspertiz raporunun içeriği ve kapsamın göre araç ekspertiz fiyatları değişir. Bütçenize en uygun fiyat alternatifleri ile alacağınız aracı test ettirebilir ve aklınızda soru işareti kalmayacak bir hizmet satın alabilirsiniz. Otoexperim Bakırköy şubesinde diğer şubelerinde de olduğu gibi sizlere en uygun fiyat tarifesi üzerinden hizmet verir. Güvenilir, donanımlı ekipmanları ve uzman personeli ile size tüm şeffaflığıyla raporlar sunan ekspertiz firması, alıcının yanında bir taraf izleyerek zarar görmesine engel olur. En uygun fiyatlı Bakırköy oto ekspertiz hizmeti için hemen arayın ve randevunuzu oluşturun.

Whatsapp