Ataköy Araç Ekspertiz

Araç alım satımlarında Ataköy Araç Ekspertiz tarafsız ve dürüst olarak bilgisayarlı ekspertiz merkezi olarak hizmet sunar. Son model ithal makineler, geniş çalışma alanıyla başarılı ustalar eşliğinde raporlu sunumlarınız hazırlanır. Ekspertiz merkezine uğramadan araç alınmaması gerekir. Merkezimiz sayesinde herkes güvenle araç alabilir. Araçta değişen var mı? Araca orijinal boyasının dışında boya yapılmış mı? Airback patlamış ve kamufle edilmiş mi? Kilometresiyle oynanmış mı? Gibi sorularınıza en güzel cevap ekspertiz hizmetlerinin detaylı çalışmaları yardımcı olacaktır.

Oto Ekspertiz

Araç Ekspertiz Neden Yapılır?

Ataköy Araç Ekspertiz son sistem geniş makine parkuruna sahiptir. Alanında uzman olan kadro eşliğinde, geniş ve ferah çalışma sahamızda kaliteli ve doğru araç ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. 2. El araç piyasasında yaşanan sahtecilikten uzak olmak isteyen bilinçli kişilerin gönül rahatlığıyla araç almaları konusunda yardımcı oluyoruz. Nasıl araç aldığınızın farkında olarak araç almak için ve aldığınız araçtan emin olmak için oto ekspertiz hizmeti almanız önemlidir. Aracın kontrolü için yetkili servise götürdüğünüzde onların görevi bakım, onarım ve tamirdir. Aracı servise götürdüğünüzde uzun zaman alan bir süreçten geçilir. Sonuç alarak rapor hazırlanmaz ve yüksek maliyetler çıkarılabilir. Hatasız, boyasız veya parça boyalı otomobil ile değişen parçaların olduğu otomobil piyasası aynı değildir. Kusursuz araç alıp sonradan sorun yaşanmaması için hizmet veren ekspertiz merkezimizde kısa sürede etkili sonuç alabilir ve maddi manevi kayıplardan korunmuş olursunuz.

Ekspertiz Hizmetinde Neler Yapılır?

Piyasasını bildiğiniz bir aracı ederinden çok daha ucuza satan birine rastladığınızda aklınıza hasarlı araç olabileceği gelmelidir. Bu tür araçlar size daha sonradan masraf çıkaracak ve maddi kayıp yaşayacaksınız. Almak istediğiniz aracı sanayide değil de profesyonel ellerde kontrolünü yaptırdığınız da sahtecilik yapanlardan korunmuş olacaksınız. 2. El araç alımlarında en çok rastlanan sahtecilik aracın kilometresiyle oynanmasıdır. Kilometre bir takı işlemlerle düşürülür ve aracın değeri yükseltilir. Araç Ekspertiz aracın kendi sistemine ait kontrol ve test aşamalarından geçirerek gerçek kilometresinin ne olduğu ve km oynanmış mı? Aklınızda soru işareti kalmaz ve tarafsız ve gerçek bilgilere ulaşırsınız.

Ekspertiz Yaptırmadan Araç Almayın

Aracın erken teşhisi maddi ve manevi olarak hayatınızı kurtarır. Sadece ekspertiz değil aynı zamanda daha sonradan masraf çıkarabilecek noktaların tespiti de yapılarak tarafsız rapor hazırlanır. Gönül rahatlığıyla hayatınızdaki araca sahip olmanın yolu Ataköy Araç Ekspertiz hizmetinden geçer. Hizmetlerinizi güvenilir ortamda ve tarafsızlık ilkesiyle yaptırmanın maliyeti tahmin ettiğinizden de çok uygun fiyata yapılacaktır. Satın alacağınız araç hakkında servise götürerek zaman ve para kaybetmeden güvenilir sistemimiz sayesinde araca gerçek değerini ödeyecek ve zarar ziyan etmeyeceklerdir.

Araç Satarken de Ekspertiz Yaptırın

Aracınızı gerçek değerinde bir an önce satmak istiyorsanız ekspertiz hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ekspertiz raporunu aracınıza talip olanlara gösterdiğinizde satış işleminde vakit kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. Aracın rapor ve sertifikası satışı kolaylaştıran en güvenilir yöntemdir. Alıcı ve satıcı arasında oluşan güven ortamı sayesinde her iki tarafta huzurlu alışveriş gerçekleştirebilir. Aracınızın ekspertiz aşamasından sonra alacağınız ayrıntılı rapor sayesinde doğru seçim yapabilir ve araç alım satımlarında güven duygusuyla hareket edebilirsiniz. Ataköy Araç Ekspertiz profesyonellik isteyen bir çalışmadır ve en ufak detaylara göre hareket edilir. Uzman ekibimiz tarafından tüm detaylı incelemeler yapılır ve test işleminden geçirilir. Ekonomik hizmet bedelimiz sayesinde araç kusurlarını öğrenebilir ve bu işten maksimum kazançlı çıkabilirsiniz. Ekspertiz için ister ayağınıza geliyor isterseniz sizi biz misafir ediyoruz. Kısa zamanda mükemmel sonuç için iletişime geçebilir ve güvenilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Whatsapp