Oto Experim

Oto Experim, oto ekspertiz hizmeti sunan bir firma olarak, kullanılmış araç alım-satım süreçlerinde güvenilirlik ve şeffaflığı temin etmeyi amaçlamaktadır. Firma, araçların genel durumu, mekanik özellikleri, kilometre bilgileri, önceki hasarlar, boya durumu ve diğer önemli faktörleri detaylı bir inceleme ve analiz sürecinden geçirerek alıcı ve satıcıya kapsamlı bilgi sunmaktadır.
Oto ekspertiz hizmeti sayesinde, her bir aracın titizlikle incelenmesi genel durumundan başlayarak mekanik özelliklerine, fren sisteminden şanzıman durumuna kadar bir dizi kritik unsuru kapsamaktadır. Oto Experim'in sunduğu detaylı raporlar, alıcıların bilinçli tercihler yapmalarına yardımcı olurken, satıcıların da güvenilir bir satış süreci geçirmelerine olanak tanımaktadır.
Oto Experim, güvenilirliği ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak araç alım-satım deneyimini sorunsuz ve şeffaf hale getirmek için buradadır. Siz de Oto Experim'in oto ekspertiz hizmetiyle ihtiyaçlarınızı karşılayarak, araç alım-satım süreçlerinizde güvenilir bir adım atabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Nedir?

Oto ekspertiz ikinci el araç alırken mağduriyet yaşamamak için yaptırmanız gereken bir muayenedir. Araç sağlığı hakkında size bilgi veren, aracın tüm teknik donanımları ve mekanizmaları hakkında derinlemesine bilgi öğrenebileceğiniz bir incelemedir. Oto ekspertiz işleminin sonunda hazırlanan oto ekspertiz raporu ile aracın teknik, mekanik, kaporta ve boya ile ilgili detaylı tüm bilgilerini öğrenebilirsiniz. Bu sayede ikinci el araç alırken dolandırılma şüphesi yaşamaz garantili oto ekspertiz hizmeti ile güvenli bir alışveriş yapmış olursunuz.

Oto ekspertiz ne iş yapar?

Çok kapsamlı ve detaylı bir süreçtir oto ekspertiz. İkinci el araç alan ve aracı satan taraflar için oldukça önemlidir. Oto ekspertiz bağımsız ve tarafsız olmalıdır. Ekspertiz yapacak kişi ne alıcı ne de satıcı yanlı bir tavır sergilememelidir. Otonun tüm problemlerini doğru bir şekilde raporlanmalı ve alıcıya bildirilmelidir. Oto ekspertiz işi yapan kişinin amacı araç alacak kişinin yaşayabileceği potansiyel mağduriyetleri önlemektir. En önemlisi ise kişinin dolandırılmasını engellemektir.

Kurumsal Oto Ekspertiz

Eğer oto ekspertiz hizmeti alacak iseniz kurumsal oto ekspertiz hizmeti almanızı öneririz. Kurumsal oto ekspertiz hizmeti alanında uzman, profesyonel ve TSE belgeli oto ekspertiz firmaları içerir. Kurumsal oto ekspertiz firmaları TARAFSIZ ve BAĞIMSIZ hizmet vermelidir. Araç hakkında yanıltıcı ve sizi mağdur edecek tüm bilgileri net bir şekilde araç ekspertiz raporunda ifade etmelidir. Muayene parkurunda son teknoloji oto ekspertiz cihazları ile ikinci el araçları incelemelidir. Ayrıca kurumsal oto ekspertiz hizmeti garantili ve sigortalıdır. Size en yakın oto ekspertiz hizmeti sunmalı ve oto check-up yaptırmak için tavsiye edilen firma olmalıdır. Oto Experim olarak sektörde 21 yıllık tecrübe ile sizlere hizmet veriyoruz. Kurumsal oto ekspertiz alanında TS 1305 standartlarına ve Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip firmamız zorunlu oto ekspertiz alanında her hizmeti detaylı bir şekilde size sunmaktadır.

Neden oto ekspertiz yaptırmalıyım?

Son yıllarda ikinci el araç aldıktan sonra yaşanan mağduriyetler oto ekspertiz yaptırmayı zorunlu kılmaktadır. Örneğin satıcıya güvenip aldığınız araçta size bildirilmeyen bir çok problem olabilir. Siz de ekspertiz yaptırmadan aracı satın alırsanız tüm bunları kabul ederek satın olmuş olursunuz. B sebeple hem maddi hem de manevi zarar yaşarsınız. Oto ekspertiz yaptırarak aracın boyası, kazası, motor gücü ve işaret lambaları dahil tüm bilgilerini öğrenmeniz mümkündür. Aracın hangi sistemlerinin hatasız çalıştığını, hangi sistemlerinde problem olduğunu oto ekspertiz raporu size detaylı bir şekilde gösterir. Oto Experim size GARANTİLİ OTO EKSPERTİZ hizmeti vermektedir. Kurumsal oto ekspertiz hizmeti almak için tek yapmanız gereken TSE belgeli oto ekspertiz olan Oto Experim ile iletişime geçmektir.

Oto Ekspertiz hizmeti neleri kapsar?

Oto ekspertiz hizmeti araç ile ilgili tüm bilgilerin muayene edilerek tespit edilmesi sürecini kapsar. Ekspertiz firması tarafından birkaç paket şeklinde alıcılara sunulur. Bu paketler genellikle ekonomik, standart ve Premium paketleri kapsar. Paket kapsamı arttıkça oto ekspertiz hizmeti kapsamı da genişler. Oto ekspertiz raporu aşağıdaki hizmetleri kapsar;

Oto Ekspertiz İşlemi Ne Kadar Sürer?

Oto Ekspertiz seçtiğiniz ekspertiz paketine bağlı olarak 30 dakika ile 1 saat arasında sürmektedir. Ekspertiz raporunun kapsamı arttıkça süre de artmaktadır. Bu süre zarfında aracın paket kapsamında tüm kontrolleri yapılır.

Oto Ekspertiz Raporu Geçerlilik Süresi Ne Kadar?

Aracı satın almadan önce aldığınız oto ekspertiz hizmetinin geçerlilik süresi 3 gündür. 3 günü aşan raporlar geçerlilik kapsamında değildir.

Oto Ekspertiz Neye Bakar?

Oto ekspertiz araçla ilgili tüm detayları inceler. Aracın tüm teknik ve mekanik problemlerini inceleyerek motor, mekanik, kaporta, boya, kaza, airbag ve ışık lambaları dahil olmak üzere tüm parçalarını inceler.

Oto Ekspertiz Ücretini Kim Öder?

Oto ekspertiz ücreti alıcı ile satıcının anlaşmasına bağlı olarak ödenir. Bu kapsamda bazen araç fiyatının içinde de ekspertiz ücreti sayılabilir. Yani ya alıcı ya da satıcı ücreti öder. Genellikle ödemeyi alıcı yapar.

En Yakın Oto Ekspertiz Nerede?

İstanbul içi en yakın oto ekspertiz nerede diye soruyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Oto Eksperim olarak İstanbul’un bir çok ilçesinde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmet veriyoruz. Büyükçekmece, Bayrampaşa, Ataşehir, Sefaköy, Ümraniye, Bahçeşehir, İstoç, Kartal, Eyüp, Florya, Alibeyköy, Bakırköy Tüm yetkili ekspertiz bayilerimizde uygun fiyatlı hizmet alabilirisiniz. Ayrıca İstanbul dışında da Türkiye’nin her yerinde Oto Eksperim ekspertiz şubeleri üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Ücreti Ne Kadar?

Araç ekspertiz ücreti ekspertiz firmasına ve hizmetin kapsamına bağlı olarak değişir. Araç ekspertiz raporu hazırlanırken bir çok paket hazırlanır. Bu paketlerin kapsamı genişledikçe araç ekspertiz ücreti de artar. Piyasa dalgalanmalarına da bağlı olarak firmamızda ortalama en küçük oto ekspertiz paketi 400 TL’den başlarken en kapsamlı oto ekspertiz raporu 1300 TL’dir.

Whatsapp