Florya Yetkili Egzoz Emisyon Ölçüm İstasyonu

Florya egzoz gazı emisyon ölçüm istasyonu, siz değerli müşterilerimizin hizmetine açılmıştır. Egzoz gazı emisyon pulu 2020 fiyatları şu şekildedir;

İlk defa egzoz gazı emisyon ölçümü yaptıracak araçlar egzoz gazı emisyon ruhsatı alınması gerekmektedir. Egzoz gazı emisyon ölçümü 1 Ocak 2020 tarihi itibari ile 80,00 TL dir.

Egzoz emisyon hakkında daha detaylı makalemizi okumak adına Egzoz Emisyon Nedir? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının denetimi altında kameralı sistem üzerinden yapılan egzoz gazı emisyon ölçümü için gerekli evraklar şu şekildedir;

T.C kimlik nosunu gösteren Nüfus cüzdanı, Ehliyet veya Pasaportunuzu yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
Egzoz gazı emisyon ölçümü yapılacak aracın ruhsatı motorlu taşıt egzoz gazı
Egzoz gazı emisyon ölçüm sonucu belirlenen değerlerde uygun bulunmayan araçların sahibine ölçüm sonucu verilir;

Araç sahibi taşıtı ile ilgili gerekli bakım ve onarımı yapabilmesi için 30 gün içerisinde egzoz gazı emisyon ölçümünü yeniden yaptırabilir.

Araçta kaza, değişişen, tadilat ve benzeri koşulları içerisinde araç muayenesinin yenilenmesinin zorunlu olduğu durumlarda egzoz gazı emisyon ölçümlerinin yenilenmesi ve egzoz gazı emisyon pulu alınması gerekmektedir.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda;

Florya egzoz emisyon ölçümü, ihtiyaç doğrultusunda bulunduğumuz yakın lokasyonlarımız cennet egzoz emisyon ölüçümü, halkalı egzoz emisyon ölüçümü, sefaköy egzoz emisyon ölüçümü, ikitelli egzoz emisyon ölçüm merkezi, küçükçekmece egzoz emisyon ölçüm merkezi olarakta hizmet sağlayabiliriz.

Tüm ihtiyaçlarınızın Florya Oto Experim tarafından karşılayan istasyonlarımızda sıra beklemeden ve vakit kaybetmeden ölçümlerinizi yaptırabilirsiniz.

TÜM ŞUBELER

Oto Experim
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Oto Experim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
07:39
×
Whatsapp